О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 1996 г. N 1759. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 9 февраля 2005 г. N 124 (P050124)
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
признать утратившим силу с 1 января 1997 года абзац третий пункта 6 постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 28 июля 1995 г. N 1033 P951033_ "О реорганизации структуры управления энергетической отраслью Республики Казахстан";
в пункте 7 постановления Правительства Республики Казахстан от 12 апреля 1996 г. N 437 P960437_ "О переходе на новые принципы оплаты содержания жилья и жилищно-коммунальных услуг" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 16, ст. 131.) слова "по единым ставкам, тарифам и нормативам, утвержденным для данного населенного пункта в порядке, установленном законодательством" заменить словами "по ставкам, тарифам и нормативам, утвержденным в установленном законодательством порядке".
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 31 желтоқсан N 1759 Қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005 жылғы 9 ақпандағы N 124 қаулысымен (P050124)
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
"Қазақстан Республикасының электр энергетикасы саласын басқарудың құрылымын қайта құру туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 28 шiлдедегi N 1033 қаулысындағы 6-тармақтың үшiншi абзацының күшi 1997 жылдың 1 қаңтарынан бастап жойылған деп танылсын;
"Тұрғын үйдi ұстау мен тұрғын үй-коммуналдық қызметiн көрсетуге ақы төлеудiң жаңа принциптерiне көшу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 12 сәуiрдегi N 437  қаулысының  7-тармағындағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1996 ж., N 16, 131-құжат) "заңда белгiленген тәртiпте белгiлi бiр елдi мекен үшiн бекiтiлген бiрыңғай ставкалар, тарифтер және нормативтер бойынша" деген сөздер "заңда белгiленген тәртiпте бекiтiлген бiрыңғай ставкалар, тарифтер және нормативтер бойынша" деген сөздермен ауыстырылсын.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
бiрiншi орынбасары