О делегировании Министерству финансов Республики Казахстан полномочий по владению и пользованию акциями Казахского акционерного банка "Туранбанк" и AlemBank Kazakstan
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 января 1997 г. N 72
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Делегировать Министерству финансов Республики Казахстан
полномочия по владению и пользованию акциями Казахского акционерного
банка "Туранбанк" и AlemBank Каzакstаn.
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгiне "Тұранбанк" қазақ акционерлiк банкi мен Alembank Kazakstan акцияларына иелiк ету және оларды пайдалану жөнiнде өкiлеттiк беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1997 жылғы 15 қаңтар N 72
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгiне "Тұранбанк" қазақ
акционерлiк банкi мен Alembank Kazakstan акцияларына иелiк ету және
оларды пайдалану жөнiнде өкiлеттiк берiлсiн.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
бiрiншi орынбасары