О признании утратившими силу некоторых постановлений Пленума Верховного Суда Казахской ССР
ПОСТАНОВЛЕНИЕ ПЛЕНУМА ВЕРХОВНОГО СУДА РЕСПУБЛИКИ КАЗАХСТАН от 17 июля 1997 г. N 8.
ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Признать утратившими силу постановления Пленума Верховного Суда Казахской ССР:
1. "О некоторых вопросах применения судами жилищного законодательства" от 28 июля 1985 года N 4, с изменениями, дополнениями, внесенными Постановлением Пленума Верховного Суда Казахской ССР от 6 июля 1990 года N 3.
2. "О судебной практике по делам, связанным с применением
Закона Республики Казахстан "Об аренде" от 24 апреля 1992 года N 3.
3. "О применении судами Казахской ССР законодательства при
разрешении споров, связанных с деятельностью садоводческих
товариществ" от 5 апреля 1991 года N 3.
Председатель Верховного Суда
Республики Казахстан
Секретарь Пленума
Верховного Суда Республики Казахстан

Қазақ КСР Жоғарғы Соты Пленумының кейбiр қаулыларының күшi жойылғандығын тану туралы
Қазақстан Республикасы Жоғарғы Соты Пленумы 1997 жылғы 17 шiлдедегi N 8.
Заңдардағы өзгерiстерге байланысты Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының Пленумы қаулы етедi:
Қазақ КСР Жоғарғы Соты Пленумы қаулыларының күшi жойылды деп танылсын:
1. "Соттардың тұрғын үй заңдарын қолданудағы кейбiр мәселелер туралы" 1985 жылғы 28 маусымдағы, N 4 қаулысы, 1990 жылғы 6-шiлдедегi Қазақ КСР Жоғарғы Соты Пленумының N 3 қаулысы енгiзген өзгертулерiмен және толықтыруларымен қоса.
2. "Қазақстан Республикасының "Жалдау туралы" Заңын қолдануға
байланысты iстер бойынша сот тәжiрибесi туралы" 1992 жылғы 24
сәуiрдегi N 3 қаулысы.
3. "Бақ өсiрушiлер серiктестiгi қызметiмен байланысты дауларды
шешу кезiнде Қазақ КСР соттарының заңдарды қолдануы туралы" 1991
жылғы 5 сәуiрдегi N 3 қаулысы.
Қазақстан Республикасы
Жоғарғы Сотының Төрағасы
Қазақстан Республикасы
Жоғарғы Соты
Пленумының хатшысы