О перечне объектов коммунальной собственности
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 февраля 1997 г. N 157
В целях реализации Программы приватизации и реструктуризации государственной собственности в Республике Казахстан на 1996-1998 годы Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Согласиться с представленным Государственным комитетом Республики Казахстан по управлению государственным имуществом совместно с акимами областей и г.Алматы перечнем объектов коммунальной собственности и рекомендовать акимам областей и города Алматы утвердить его в соответствии со статьей 2 Указа Президента Республики Казахстан, имеющего силу Закона, от 19 июня 1995 г. N 2335 Z952335_  "О государственном предприятии".
2. Государственному комитету Республики Казахстан по управлению государственным имуществом в установленном законодательством порядке:
обеспечить передачу объектов, отнесенных к коммунальной собственности, акимам областей и города Алматы;
определять принадлежность объектов, не вошедших в перечни государственных республиканских предприятий, объектов коммунальной собственности и объектов, не подлежащих приватизации.
3. Акимам областей и г.Алматы обеспечить передачу объектов коммунальной собственности, подлежащих приватизации, Государственному комитету Республики Казахстан по приватизации и его территориальным органам для продажи.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Аппарат Правительства Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Коммуналдық меншiк объектiлерiнiң тiзбесi туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1997 жылғы 5 ақпан N 157
Қазақстан Республикасында 1996-1998 жылдарға арналған Мемлекеттiк меншiктi жекешелендiру мен қайта құрылымдау бағдарламасын жүзеге асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк мүлiктi басқару жөнiндегi мемлекеттiк комитетiнiң облыстар мен Алматы қаласының әкiмдерiмен бiрлесiп ұсынған коммуналдық меншiк объектiлерiнiң тiзбесiне келiсiм берiлсiн және облыстар мен Алматы қаласының әкiмдерiне "Мемлекеттiк кәсiпорын туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 19 маусымдағы N 2335 Заң күшi бар Жарлығының  2-бабына  сәйкес оны бекiту ұсынылсын.
2. Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк мүлiктi басқару жөнiндегi мемлекеттiк комитетi заңмен белгiленген тәртiпте:
облыстар мен Алматы қаласы әкiмдерiне коммуналдық меншiкке жатқызылған объектiлердi берудi қамтамасыз етсiн;
республикалық мемлекеттiк кәсiпорындар, коммуналдық меншiк объектiлерi мен жекешелендiруге жатқызылмаған объектiлер тiзбелерiне енгiзiлмеген объектiлердiң кiмге тиесiлi екендiгiн айқындасын.
3. Облыстар мен Алматы қаласының әкiмдерi жекешелендiрiлуге тиiстi, коммуналдық меншiк объектiлерiн сату үшiн Қазақстан Республикасының Жекешелендiру жөнiндегi мемлекеттiк комитетi мен оның аумақтық органдарына берудi қамтамасыз етсiн.
4. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Аппаратына жүктелсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi