О внесении изменений в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 25 января 1995 г. N 90
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 февраля 1997 г. N 201. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2017 года № 529
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 31.08.2017 № 529 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан
от 25 января 1995 г. N 90
P950090_
"О создании Межведомственного
научно-технического совета по координации деятельности, связанной
с осуществлением проектов Международного научно-технического центра
(МНТЦ)" следующие изменения:
ввести в состав Межведомственного научно-технического совета
по координации деятельности, связанной с осуществлением проектов
Международного научно-технического центра, утвержденный указанным
постановлением:
Косунова А.О. - заместителя Министра науки - президента
Академии наук Республики Казахстан,
председателем
Ахметова Т.З. - начальника Управления международного
научно-технического сотрудничества
Министерства науки - Академии наук
Республики Казахстан, заместителем
председателя
Бакирову С.Б. - начальника отдела Управления
международного научно-технического
сотрудничества Министерства науки -
Академии наук Республики Казахстан,
ученым секретарем
Абишева Ж.Н. - генерального директора Национального
научного центра по комплексной
переработке минерального сырья
Ахметова С.Б. - заместителя Председателя
Государственной технической комиссии
по защите информации при Правительстве
Республики Казахстан
Гамарника Г.Н. - первого заместителя Министра образования
Республики Казахстан
Демина А.Б. - начальника Управления международного
правового обеспечения Министерства
юстиции Республики Казахстан
Елеукенова Д.Ш. - начальника Управления международной
безопасности и контроля над
вооружениями Министерства иностранных
дел Республики Казахстан
Жантемирова М.К. - первого заместителя начальника Главного
управления Комитета национальной
безопасности Республики Казахстан (по
согласованию)
Жантикина Т.М. - генерального директора Агентства по
атомной энергии Республики Казахстан
Карабаева М.К. - заместителя генерального директора
Национального центра по биотехнологии
Республики Казахстан
Каудырова Т.Е. - председателя Патентного ведомства
Министерства промышленности и торговли
Республики Казахстан
Кульжанова М.К. - заместителя Министра здравоохранения
Республики Казахстан
Сафрыгина М.М. - советника Министра по
военно-технической политике
Министерства обороны Республики
Казахстан;
вывести из указанного состава Даукеева Д.К., Джусупбекова В.Е., Жакупбекова Ж.Ж., Кадырова Ж.Н., Нургалиева Б.К., Околовича В.Н., Шаповалова Ю.А.;
в Положении о Межведомственном научно-техническом совете по координации деятельности, связанной с осуществлением проектов Международного научно-технического центра, утвержденном указанным постановлением:

Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 25 қаңтардағы N 90 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1997 жылғы 12 ақпандағы N 201. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 31 тамыздағы № 529 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі)
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 31.08.2017 № 529 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Халықаралық ғылыми-техникалық орталықтың (ХҒТО) жобаларын жүзеге асыруға байланысты қызметтi үйлестiру жөнiндегi ведомствоаралық ғылыми-техникалық кеңес құру туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 25 қаңтардағы N 90
қаулысына мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
аталған қаулымен бекiтiлген Халықаралық ғылыми-техникалық
орталықтың (ХҒТО) жобаларын жүзеге асыруға байланысты қызметтi
үйлестiру жөнiндегi Ведомствоаралық ғылыми-техникалық кеңестiң
құрамына мыналар енгiзiлсiн:
Қосынов А.О. - Қазақстан Республикасының Ғылым
министрi - Ғылым академиясы
президентiнiң орынбасары, төраға
Ахметов Т.З. - Қазақстан Республикасы Ғылым министрлiгi-
Ғылым академиясы халықаралық
ғылыми-техникалық ынтымақтастық
басқармасының бастығы, төрағаның
орынбасары
Бәкiрова С.Б. - Қазақстан Республикасы Ғылым министрлiгi-
Ғылым академиясы халықаралық
ғылыми-техникалық ынтымақтастық
басқармасының бөлiм бастығы, ғылыми хатшы
Әбiшев Ж.Н. - Минералды шикiзатты кешендi ұқсату
жөнiндегi ұлттық ғылыми орталықтың
бас директоры
Ахметов С.А. - Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
жанындағы Ақпаратты қорғау жөнiндегi
мемлекеттiк техникалық комиссия
төрағасының орынбасары
Гамарник Г.Н. - Қазақстан Республикасы Бiлiм
министрiнiң бiрiншi орынбасары
Демин А.Б. - Қазақстан Республикасы Әдiлет
министрлiгi халықаралық құқықтық
қамтамасыз ету басқармасының бастығы
Елеукенов Д.Ш. - Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер
министрлiгiнiң халықаралық қауiпсiздiк
және қару-жараққа бақылау жасау
басқармасының бастығы
Жантемiров М.К. - Қазақстан Республикасы Ұлттық қауiпсiздiк
комитетi бас басқармасы бастығының
бiрiншi орынбасары (келiсiм бойынша)
Жантикин Т.М. - Қазақстан Республикасы Атом энергиясы
жөнiндегi агенттiгiнiң бас директоры
Қарабаев М.К. - Қазақстан Республикасы Биотехнология
жөнiндегi ұлттық орталығы бас
директорының орынбасары
Қаудыров Т.Е. - Қазақстан Республикасы Өнеркәсiп және
сауда министрлiгi патент ведомствосының
төрағасы
Құлжанов М.К. - Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау
министрiнiң орынбасары
Сафрыгин М.М. - Қазақстан Республикасы Қорғаныс
министрiнiң әскери-техникалық саясат
жөнiндегi кеңесшiсi
Д.К.Дәукеев, В.Е.Жүсiпбеков, Ж.Н.Қадыров, Ж.Ж.Жақыпбеков, Б.К.Нұрғалиев, В.Н.Околович, Ю.А.Шаповалов аталған құрамнан шығарылсын.
Аталған қаулымен бекiтiлген Халықаралық ғылыми-техникалық орталықтың (ХҒТО) жобаларын жүзеге асыруға байланысты қызметтi үйлестiру жөнiндегi ведомствоаралық ғылыми-техникалық кеңес туралы ережедегi:

в абзаце третьем подпункта 5.1 пункта 5 и в абзаце третьем пункта 8 слова "Министерство науки и новых технологий Республики Казахстан" заменить словами "Министерство науки - Академия наук Республики Казахстан";
в пункте 7 слова "Министром науки и новых технологий Республики Казахстан" заменить словами "Министром науки - президентом Академии наук Республики Казахстан.".
Премьер-Министр
Республики Казахстан

5-тармақтың 5.1.-тармақшасының үшiншi абзацындағы және 8-тармақтың үшiншi абзацындағы "Қазақстан Республикасының Ғылым және жаңа технологиялар министрлiгi" деген сөздер "Қазақстан Республикасының Ғылым министрлiгi - Ғылым академиясы" деген
сөздермен ауыстырылсын.
7-тармақтағы "Қазақстан Республикасының Ғылым және жаңа
технологиялар министрi" деген сөздер "Қазақстан Республикасы Ғылым
министрi - Ғылым академиясының президентi" деген сөздермен
ауыстырылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi