О бюджете Дорожного фонда на 1997 год
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 февраля 1997 г. N 238
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить бюджет Дорожного фонда Республики Казахстан на 1997 год по доходам и расходам в сумме 9495 млн. тенге согласно приложению. <*>
Сноска. В пункт 1 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 31 декабря 1997 г. N 1880 P971880_ .
2. Определить, что доходная часть бюджета Дорожного фонда на 1997 год формируется за счет:
отчислений пользователей автомобильных дорог;
платы за въезд, выезд и транзитный проезд по территории Республики Казахстан;
сбора за реализацию бензина и дизельного топлива, реализуемых в розничной торговле;
платы за проезд по платным государственным автомобильным дорогам;
прочих поступлений, предусмотренных законодательством.
3. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан:
обеспечить межобластное регулирование доходов Дорожного фонда, предусмотрев в бюджете на 1997 год создание резерва за счет поступающих в республиканский дорожный фонд средств для финансирования объектов общегосударственного значения, определяемых Правительством Республики Казахстан;
выполнение работ за счет средств Дорожного фонда производить в основном на тендерной основе.
4. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан и акимам областей принять меры по обеспечению полного и своевременного поступления платежей в специальный Дорожный фонд, а также целевому их использованию.
5. Государственному налоговому комитету Республики Казахстан содействовать в обеспечении полного и своевременного поступления средств в Дорожный фонд.
6. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан ежеквартально информировать Правительство Республики Казахстан о ходе исполнения бюджета Дорожного фонда.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства Республики Казахстан от 20 февраля 1997 г. N 238 <*>
Сноска. Приложение - в редакции постановления Правительства
РК от 31 декабря 1997 г. N 1880 P971880_ .
Бюджет
Дорожного фонда Республики Казахстан на 1997 год
(тыс. тенге)
----------------------------------------------------------------------
Статьи доходов                       | Всего |        В том числе
и расходов                           |       |------------------------
|       |республикан- |областной
|       |ский Дорожный|Дорожный
|       |фонд         |фонд
----------------------------------------------------------------------
Доходы
1. Остаток средств на 1 января 1997
года                                258240      95137      163103

Жол қорының 1997 жылға арналған бюджетi туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1997 жылғы 20 ақпандағы N 238
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасы Жол қорының 1997 жылға арналған
бюджетi қосымшаға сәйкес кiрiсi мен шығысы бойынша 9495 млн.
теңге сомасында бекiтiлсiн.
<*>
ЕСКЕРТУ. 1-тармақ өзгертiлдi - ҚРҮ-нiң 1997.12.31. N 1880
қаулысымен.
P971880_
2. Жол қорының 1997 жылға арналған бюджетiнiң кiрiс бөлiгi
мыналардың есебiнен құралады деп белгiленсiн:
автомобиль жолдарын пайдаланушылар жасайтын аударымдардан;
Қазақстан Республикасы аумағына келгенi, кеткенi және жүрiп
өткенi үшiн алынатын төлемдерден;
бөлшек саудада сатылатын бензин мен дизель отынын сатқаны үшiн
алынатын алымдардан;
мемлекеттiк ақылы автомобиль жолдарымен жүргенi үшiн алынатын
төлемдерден;
заңмен көзделген басқа да түсiмдерден.
3. Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар
министрлiгi:
1997 жылға арналған бюджетте республикалық жол қорына түсетiн қаражат есебiнен Қазақстан Республикасының Үкiметi айқындайтын жалпы мемлекеттiк маңызы бар объектiлердi қаржыландыру үшiн резерв құруды көздей отырып, Жол қоры кiрiсiнiң облысаралық реттелуiн қамтамасыз етсiн.
Жол қоры қаражатының есебiнен орындалатын жұмыстар, негiзiнен тендер арқылы жүргiзiлсiн.
4. Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгi және облыстардың әкiмдерi арнаулы жол қорына төлемдердiң толық және уақытылы түсуiн, сондай-ақ олардың нысаналы пайдалануын қамтамасыз ету жөнiнде шаралар қолдансын.
5. Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк салық комитетi Жол
қорына қаржының толық және уақытылы түсуiн қамтамасыз етуге
жәрдемдессiн.
6. Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар
министрлiгi Қазақстан Республикасының Үкiметiне Жол қоры бюджетiнiң
орындалу барысы туралы тоқсан сайын хабарлап отырсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
ЕСКЕРТУ. Қосымша жаңа редакцияда - ҚРҮ-нiң 1997.12.31. N 1880
қаулысымен
P971880_
.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1997 жылғы 31 желтоқсандағы
N 1880 қаулысымен
бекiтiлген
Қазақстан Республикасы Жол қорының 1997 жылға
арналған бюджетi
(мың теңге)
___________________________________________________________________
Кiрiстер мен шығыстардың        |Барлығы | Оның iшiнде
баптары                         |        |_______________________
|        |республика. |облыстық Жол
|        |лық Жол қоры|қоры
___________________________________________________________________
Кiрiстер
___________________________________________________________________
1. 1997 жылдың 1 қаңтарындағы       258240      95137      163103
қаражаттың қалдығы
___________________________________________________________________

2. Отчисления пользователей
автомобильных дорог                7192990    4627668     2565322
3. Плата за въезд, выезд и
транзитный проезд по территории
Республики Казахстан                535700     535700        -
4. Сбор за реализацию бензина и
дизельного топлива в розничной
торговле                           1178610     589306     589304
5. Плата за проезд по платным
государственным автомобильным
дорогам                              60000      60000       -
6. Прочие поступления                  269460     118189     151271
Итого доходов                       9495000    6026000    3469000
Расходы
1. Расходы 1996 года, не покрытые
доходами                            674731     399059     275672
2. Текущий ремонт, содержание,
озеленение и управление дорогами   3519281     1467298   2051983
3. Строительство, капитальный и
средний ремонт дорог и
сооружений на них                  2915030     1874012   1041018
4. Резерв для финансирования
объектов общегосударственного
значения                           1863564     1863564       -
5. Прочие расходы                      522394      422067   100327
Итого расходов                      9495000     6026000  3469000
Превышение доходов над расходами         0            0       0
----------------------------------------------------------------------

2. Автомобиль жолдарын пайдала.     7192990     4627668     2565322
нушылардың аударымдары
___________________________________________________________________
3. Қазақстан Республикасының        535700      535700        -
аумағына келгенi, кеткенi және
жүрiп өткенi үшiн алынатын
төлемдер
___________________________________________________________________
4. Бөлшек саудада бензин мен        1178610     589306     589304
дизель отынын сатқаны үшiн
алым
___________________________________________________________________
5. Ақылы мемлекеттiк автомобиль     60000       60000        -
жолдарымен жүргенi үшiн
алынатын төлемдер
___________________________________________________________________
6. Басқа да түсiмдер                269460      118189     151271
___________________________________________________________________
Кiрiстердiң жиыны              9495000     6026000    3469000
___________________________________________________________________
Шығыстар
___________________________________________________________________
1. Кiрiспен жабылмаған 1996 жылдың  674731      399059     275672
шығыстары
___________________________________________________________________
2. Жолдарды ағымдағы жөндеу,        3519281     1467298    2051983
күтiп ұстау, көгалдандыру
және басқару
___________________________________________________________________
3. Жолдарды және олардағы           2915030     1874012    1041018
құрылыстар салу, күрделi және
орташа жөндеу
___________________________________________________________________
4. Жалпы мемлекеттiк маңызы         1863564     1863564       -
бар объектiлердi қаржыландыруға
арналған резерв
___________________________________________________________________
5. Басқа да шығыстар                522394      422067     100327
___________________________________________________________________
Шығыстардың жиыны             9495000      6026000    3469000
___________________________________________________________________
Кiрiстiң шығыстан артуы          0            0          0
___________________________________________________________________