Об утверждении Положения о Министерстве труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 марта 1997 г. N 290
В соответствии с подпунктами 2 и 6 пункта 7 Указа Президента Республики Казахстан от 29 октября 1996 г. N 3168 U963168_ "О совершенствовании структуры центральных исполнительных органов и сокращении численности государственных органов" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. (Пункт 1 утратил силу - постановлением Правительства РК от 21 ноября 1997 г. N 1636 P971636_ )
2. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
ПРИЛОЖЕНИЕ
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 3 марта 1997 г. N 290
П Е Р Е Ч Е Н Ь
утративших силу некоторых решений
Правительства Республики Казахстан
1. Постановление Кабинета Министров Казахской ССР от 7 июня 1991 г. N 363 "Вопросы Министерства труда Казахской ССР".
2. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 30 декабря 1991 г. N 818 "Об утверждении Положения о Министерстве труда Республики Казахстан (СП КазССР, 1991 г., N 27, ст. 196);
3. Пункт 8 постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 31 декабря 1991 г. N 822 P910822_ "Об организации Казахского научно-исследовательского института проблем труда и занятости Министерства труда Республики Казахстан";
4. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 29 июня 1992 г. N 561 "О Министерстве социальной защиты населения Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 25, ст. 400);
5. Пункт 5 изменений и дополнений, которые вносятся в решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Кабинета Министров Республики Казахстан от 6 февраля 1995 г. N 115 "О внесении изменений и дополнений в решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 5, ст. 62);
6. Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 июня 1996 г. N 741 "Об утверждении Положения о Министерстве социальной защиты населения Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 28, ст. 244).

Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi туралы Ереженi бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1997 жылғы 3 наурыздағы N 290.
"Орталық атқарушы органдардың құрылымын жетілдіру және мемлекеттік органдардың санын қысқарту туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1996 жылғы 29 қазандағы № 3168 Жарлығының 7-тармағының 2 және 6 тармақшаларына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 21.11.1997 № 1636 қаулысымен.
2. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің қосымшаға сәйкес күші жойылған деп танылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Ә. Қажыгелдин
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1997 жылғы 3 наурыздағы
N 290 қаулысына
ҚОСЫМША
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң күшi жойылған кейбiр шешiмдерiнiң ТIЗБЕСI
1. "Қазақ КСР Еңбек министрлiгi мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1991 жылғы 7 маусымдағы N 363 қаулысы;
2. "Қазақстан Республикасының Еңбек министрлiгi туралы Ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1991 жылғы 30 желтоқсандағы N 818 қаулысы (ҚазКСР ҚЖ, 1991 ж., N 27, 196-құжат);
3. "Қазақстан Республикасы Еңбек министрлiгiнiң Қазақ еңбек және жұмыспен қамту проблемалары ғылыми-зерттеу институтын құру туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1991 жылғы 31 желтоқсандағы N 822 қаулысының 8-тармағы;
4. "Қазақстан Республикасының Халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1992 ж. 29 маусымдағы N 561 қаулысы (Қазақстан Республикасы ПҮАЖ-ы, 1992 ж., N 25, 400-құжат);
5. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң шешiмдерiне өзгертулер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 6 ақпандағы N 115 қаулысымен (Қазақстан Республикасы ПҮАЖ-ы, 1995 ж., N 5, 62-құжат) бекiтiлген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң шешiмдерiне енгiзiлетiн өзгертулер мен толықтырулардың 5-тармағы;
6. "Қазақстан Республикасының Халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi туралы Ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 17 маусымдағы N 741 қаулысы (Қазақстан Республикасы ПҮАЖ-ы, 1996 ж., N 28, 244-құжат).