Об изменении границы города Семипалатинска
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 марта 1997 г. N 417
В соответствии со статьей 10 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 г. Z934200_ "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан постановляет:
Включить в черту города Семипалатинска поселок Березовский Семипалатинской области в пределах его землепользования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Семей қаласының шекарасын өзгерту туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1997 жыл 25 наурыздағы N 417
"Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылымы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 10-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
Семей облысының Березовский поселкесi оның жер пайдалану шегiнде Семей қаласының шегiне қосылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi