Об организации материально-технического обеспечения и производства работ по демаркации казахстанско-китайской государственной границы
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 марта 1997 года N 423
Текст постановления не приводится, т. к. нормативные акты с грифом "Опубликованию не подлежит" не подлежат введению в Базу данных.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан-қытай мемлекеттiк шекарасын демаркациялау жөнiндегi жұмыстарды материалдық-техникалық қамтамасыз етудi және өндiрiсiн ұйымдастыру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 1997 жылғы 26 наурыз N 423
Жариялануға жатпайды
Ескерту. Қаулы мәтіні берілмеген, себебі "Жариялануға жатпайды"
белгісімен келіп түскен нормативтік актілер Деректер
Базасына енгізуге жатпайды.