Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 16 қыркүйектегi N 1119 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1997 жылғы 2 сәуiр N 459. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2000.08.12. N 1238 қаулысымен
"Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк кеден комитетi туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1997 жылғы 14 қаңтардағы N 3329 U973329_ Жарлығын орындау мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Қазақстан Республикасы кеден органдарында лауазымды адамдардың қызмет өткеруi туралы ереженi және Қазақстан Республикасы кеден органдары лауазымды адамдарының антының мәтiнiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 16 қыркүйектегi N 1119 (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1996 ж., N 37, 354-құжат) мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
2, 3-тармақтардағы "Кеден комитетiне" деген сөздер "Мемлекеттiк кеден комитетiне" деген сөздермен ауыстырылсын:
аталған қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы кеден органдарында лауазымды адамдардың қызмет өткеруi туралы ережеде:
"Кеден комитетiнен", "Кеден комитетiмен" деген сөздер "Мемлекеттiк кеден комитетiнен", "Мемлекеттiк кеден комитетiмен" деген сөздермен ауыстырылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 16 сентября 1996 г. N 1119
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 апреля 1997 г. N 459. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 12 августа 2000 г. N 1238 ~P001238.
Во исполнение Указа Президента Республики Казахстан от 14 января 1997 г. N 3329 U973329_ "О Государственном таможенном комитете Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 16 сентября 1996 г. N 1119 P961119_ "Об утверждении Положения о прохождении службы должностными лицами в таможенных органах Республики Казахстан и текста присяги должностных лиц таможенных органов Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 37, ст. 354) следующие изменения:
в пунктах 2, 3 слова "Таможенному комитету" заменить словами "Государственному таможенному комитету";
в Положении о прохождении службы должностными лицами в таможенных органах Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
слова "Таможенного комитета", "Таможенным комитетом" заменить соответственно словами "Государственного таможенного комитета", "Государственным таможенным комитетом".
Премьер-Министр
Республики Казахстан