О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 января 1997 г. N 14
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 апреля 1997 г. N 464
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Внести в План законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 1997 год, утвержденный постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 января 1997 г. N 14 P970014_ "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 1997 год" следующее изменение:
строку, порядковый номер 15, исключить.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 7 қаңтардағы N 14 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1997 жылғы 2 сәуiрдегi N 464
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылға арналған заң жобасы жұмыстарының жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 7 қаңтардағы N 14 P970014_ қаулысымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылға арналған Заң жобасы жұмыстарының жоспарына мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
реттiк нөмiрi 15 жол алынып тасталсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi