О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 января 1997 г. N 21
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 апреля 1997 г. N 477. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 9 февраля 2005 г. N 124 (P050124)
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Дополнить пункт 2 постановления Правительства Республики Казахстан от 8 января 1997 г. N 21 P970021_ "Об упрощении порядка оформления необходимых документов при экспорте и внутренней реализации зерна и продуктов его переработки" после слов "в областях" словами "а также другими испытательными лабораториями (центрами), аккредитованными в установленном порядке".
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 8 қаңтардағы N 21 қаулысына толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 2 сәуiрдегi N 477 қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005 жылғы 9 ақпандағы N 124 қаулысымен
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi: "Астықты және оны қайта өңдеу өнiмдерiн экспорттау және iшкi сату кезiнде қажеттi құжаттарды ресiмдеудiң тәртiбiн оңайлату туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 8 қаңтардағы N 21 қаулысының 2-тармағындағы "облыстардағы" деген сөзден кейiн "сондай-ақ белгiленген тәртiппен тiркелген басқа сынақ лабораториялары (орталықтары)" деген сөздер жазылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi