О признании утратившим силу постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 30 июня 1995 г. N 898
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 апреля 1997 г. N 504
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Признать утратившим силу постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 30 июня 1995 г. N 898 "Об освобождении турецкой фирмы "Ай Сель" от обложения импортируемых товаров налогом на добавленную стоимость".
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 30 маусымдағы N 898 қаулысының күшi жойылған деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1997 жылғы 8 сәуiрдегi N 504
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Ай-сель" түрiк фирмасын импортталған тауарларына қосылған құн салығы салынудан босату туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылға 30 маусымдағы N 898 қаулысының күшi жойылған деп танылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi