О внесении изменения и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 1996 г. N 1737
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 апреля 1997 г. N 603
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 1996 г. N 1737 P961737_ "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 1997 год" следующие изменение и дополнение:
в приложении 4 к указанному постановлению, в разделе "Детские дошкольные учреждения министерств и ведомств":
исключить строки:
"детский сад N 1 (г. Алматы, ул. Виноградова, 89),
детский сад N 2 (г. Алматы, ул. Кунаева, 181)";
дополнить строкой следующего содержания:
"детский сад (г. Алматы, ул. Панфилова, 52)".
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 31 желтоқсандағы N 1737 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1997 жылғы 22 сәуiр N 603
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"1997 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасы Заңын жүзеге асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 31 желтоқсандағы N 1737 P961737_ қаулысына мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
аталған қаулының 4-қосымшасына, "Министрлiктер мен
ведомстволардың мектеп жасына дейiнгi балалар мекемелерi" бөлiмiндегi:
"N 1 балалар бақшасы (Алматы қаласы, Виноградов көшесi, 89),
N 2 балалар бақшасы (Алматы қаласы, Қонаев көшесi, 181)" деген
жолдар алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"балалар бақшасы (Алматы қаласы, Панфилов көшесi, 52)".
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi