О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 1996 г. N 1533 и признании утратившим силу постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 7 марта 1995 г. N 227
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 апреля 1997 г. N 605. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 9 февраля 2005 г. N 124 (P050124)
В связи с принятием Закона Республики Казахстан от 24 декабря 1996 г. Z960051_  "О бюджетной системе" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в приложение к постановлению Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 1996 г. N 1533 P961533_  "О развернутом Плане мероприятий Правительства Республики Казахстан по углублению реформ на 1997 год" следующее изменение:
в подразделе "I.2. Налогообложение и бюджетная политика" исключить строки, порядковый номер 7.
2. Признать утратившим силу постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 7 марта 1995 г. N 227 P950227_  "О проведении комплексных проверок состояния работы по составлению и исполнению местных бюджетов республики" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 8, ст. 89).
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 13 желтоқсандағы N 1533 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы және Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 7 наурыздағы N 227 қаулысының күшi жойылған деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 22 сәуiр N 605 Қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005 жылғы 9 ақпандағы N 124 қаулысымен (P050124)
"Бюджет жүйесi туралы" Қазақстан Республикасының 1996 жылғы 24 желтоқсандағы Заңының қабылдануына байланысты Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. "1997 жылға арналған реформаларды тереңдету жөнiндегi Қазақстан Республикасы Үкiметi шараларының кең ауқымды жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 13 желтоқсандағы N 1533 қаулысының қосымшасына мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
"1.2. Салық салу және бюджет саясаты" бөлiмшесiнiң реттiк нөмiрi 7-жолдар алынып тасталсын.
2. "Республиканың жергiлiктi бюджеттерiн түзу мен атқару жөнiндегi жұмыстың жай-күйiне кешендi тексерiстер жүргiзу туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 7 наурыздағы N 227 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., N 8, 89-құжат) күшi жойылған деп танылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi