О структуре Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 апреля 1997 г. N 631. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 27 июля 2005 г. N 781
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить структуру Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан согласно приложению, а также численный состав коллегии - 11 человек.
2. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 1996 г. N 1672 P961672_  "О структуре центрального аппарата Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 22 апреля 1997 г. N 631
Структура
Министерства транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан
Руководство
Департамент по экономической политике, инвестициям и внешним
связям
Департамент железнодорожного транспорта
Департамент автомобильного транспорта
Департамент водного транспорта
Департамент связи
Департамент автомобильных дорог
Комитет по использованию воздушного пространства и
деятельности гражданской авиации (на правах юридического
лица)
Управление делами

Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникациялар министрлiгiнiң құрылымы туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1997 жылғы 22 сәуiр N 631. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005 жылғы 27 шілдедегі N 781 қаулысымен
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгiнiң құрылымы қосымшаға сәйкес, сондай-ақ алқаның сандық құрамы 11 адам болып бекiтiлсiн.
2. "Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгi орталық аппаратының құрылымы туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 29 желтоқсандағы N 1672 қаулысының күшi жойылған деп танылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1997 жылғы 22 сәуiрдегi
N 631 қаулысына
Қосымша
Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникациялар
министрлiгiнiң
ҚҰРЫЛЫМЫ
Басшылық
Экономикалық саясат, инвестициялар және сыртқы байланыстар
жөнiндегi департамент
Темiр жол көлiгi департаментi
Автомобиль көлiгi департаментi
Су көлiгi департаментi
Байланыс департаментi
Автомобиль жолдары департаментi
Әуе кеңiстiгiн пайдалану және азаматтық авиация қызметi
жөнiндегi комитет (заңды тұлға құқығында)
Iс басқармасы