О структуре Министерства энергетики и природных ресурсов Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 апреля 1997 г. N 646. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 22 ноября 1997 г. N 1642 ~P971642
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить структуру Министерства энергетики и природных
ресурсов Республики Казахстан согласно приложению и численный состав
коллегии - 15 человек.
2. (Пункт 2 утратил силу - постановлением Правительства РК от
12 ноября 1997 г. N 1551
P971551_
)
3. Признать утратившими силу:
постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря
1996 г. N 1659
P961659_
"О структуре центрального аппарата
Министерства геологии и охраны недр Республики Казахстан";
постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря
1996 г. N 1660
P961660_
"О структуре центрального аппарата
Министерства энергетики и угольной промышленности Республики
Казахстан";
постановление Правительства Республики Казахстан от 18 февраля
1997 г. N 231
P970231_
"О структуре центрального аппарата
Министерства нефтяной и газовой промышленности Республики
Казахстан".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства Республики Казахстан от 23 апреля 1997 г. N 646
Структура
Министерства энергетики и природных ресурсов
Республики Казахстан
<*>
Сноска. Приложение с изменениями, внесенными постановлением
Правительства Республики Казахстан от 11 июля 1997 г. N 1099.
P971099_
Руководство
Департамент электроэнергетики (на правах юридического лица)
Департамент горнорудный
Департамент нефти и газа (на правах юридического лица)
Комитет геологии, охраны и использования недр
Отдел бухгалтерского учета и отчетности
Отдел кадров
Управление по организации работы аппарата
Управление анализа и стратегического планирования
<*>

Қазақстан Республикасы Энергетика және табиғи ресурстар министрлiгiнiң құрылымы туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1997 жылғы 23 сәуiр N 646. Күшi жойылды - ҚРҮ-нiң 1997.11.22. N 1642 қаулысымен. ~P971642
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасы Энергетика және табиғи ресурстар министрлiгiнiң құрылымы қосымшаға сәйкес және алқаның сандық құрамы 15 адам болып бекiтiлсiн.
2. <*>
ЕСКЕРТУ. 2-тармақтың күшi жойылды - ҚРҮ-нiң 1997.11.12. N 1551
қаулысымен. P971551_
3. Мыналардың күшi жойылған деп танылсын:
"Қазақстан Республикасының Геология және жер қойнауын қорғау министрлігi орталық аппаратының құрылымы туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 27 желтоқсандағы N 1659 P961659_ қаулысы;
"Қазақстан Республикасының Энергетика және көмiр өнеркәсiбi
министрлiгi орталық аппаратының құрылымы туралы" Қазақстан
Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 27 желтоқсандағы N 1660
P961660_
қаулысы;
"Қазақстан Республикасының Мұнай және газ өнеркәсiбi министрлiгi
орталық аппаратының құрылымы туралы" Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң 1997 жылғы 18 ақпандағы N 231
P970231_
қаулысы.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1997 жылғы 23 сәуiрдегi
N 646 қаулысына
Қосымша
Қазақстан Республикасы Энергетика және табиғи
ресурстар министрлiгiнiң
ҚҰРЫЛЫМЫ
Басшылық
Электр энергетикасы департаментi (заңды тұлға құқығында)
Тау-кен департаментi
Мұнай және газ департаментi (заңды тұлға құқығында)
Геология, жер қойнауын қорғау және пайдалану комитетi
Бухгалтерлiк есеп және есеп беру бөлiмi
Кадр бөлiмi
Режим және әскери-жұмылдыру жұмысы жөнiндегi бөлiм
Аппарат жұмысын ұйымдастыру жөнiндегi басқарма
Талдау және стратегиялық жоспарлау басқармасы
<*>
ЕСКЕРТУ. Қосымшаға жаңа жолмен толықтырылды - ҚРҮ-нiң 1997.07.11.
N 1099 қаулысымен.
P971099_