О внесении дополнения и изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 19 февраля 1996 г. N 214 и от 28 мая 1996 г. N 652
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 мая 1997 г. N 795
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие дополнение и изменения:
1. (Пункт 1 утратил силу - постановлением Правительства РК от 13 апреля 2000 г. N 565 P000565_ )
2. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 28 мая 1996 г. N 652 P960652_ "О реализации задолженностей юридических лиц по директивным кредитам и кредитам, выданным по результатам внутриреспубликанского зачета взаимных долгов" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 24, ст. 207):
в порядке подготовки к реализации задолженностей юридических лиц по директивным кредитам и кредитам, выданным по результатам внутриреспубликанского зачета взаимных долгов через Агентство по реорганизации предприятий при государственном комитете Республики Казахстан по управлению государственным имуществом, утвержденном указанным постановлением:
в подпунктах "б", "в" пункта 1 слова "в 20 - дневный срок" заменить словами "до 30 мая 1997 года";
в подпунктах "е", "ж" пункта 3 слова "от имени Министерства финансов Республики Казахстан" заменить словами "от имени банка".
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 19 ақпандағы N 214 және 1996 жылғы 28 мамырдағы N 652 қаулыларына толықтыру мен өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1997 жылғы 6 мамыр N 795
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай толықтыру мен өзгерiстер енгiзiлсiн:
1. <*>
ЕСКЕРТУ. 1-тармақтың күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2000.04.13. N 565
қаулысымен. P000565_
2. "Директивтiк кредиттер және өзара қарызды iшкi республикалық есептеу нәтижесi бойынша берiлген кредиттер жөнiндегi заңды тұлғалардың берешектерiн сату туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 28 мамырдағы N 652 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1996 ж., N 24, 207-құжат);
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк мүлiктi басқару жөнiндегi мемлекеттiк комитетiнiң жанындағы Кәсiпорындарды қайта құру жөнiндегi агенттiк арқылы заңды тұлғалардың директивтiк кредиттер және өзара қарызды iшкiреспубликалық есептеу нәтижесi бойынша берiлген кредиттер жөнiндегi берешектерiн сатуға әзiрлеу тәртiбiне:
1-тармақтың "б", "в" тармақшаларындағы "20 күндiк мерзiм" деген сөздер "1997 жылдың 30 мамырына дейiн" деген сөздермен ауыстырылсын;
3-тармақтың "е", "ж" тармақшаларындағы "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң атынан" деген сөздер "банктiң атынан" деген сөздермен ауыстырылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi