О внесении изменений и дополнения в постановления Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 1996 г. N 1533 и от 7 января 1997 г. N 14
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 мая 1997 г. N 804. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 9 февраля 2005 г. N 124 (P050124)
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения и дополнение:
1. В приложении к постановлению Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 1996 г. N 1533  P961533_   "О развернутом Плане мероприятий Правительства Республики Казахстан по углублению реформ на 1997 год":
в разделе VII "Законодательное обеспечение реформ", строки порядковый номер 111:
"О демпинге и    проект Закона, март     Минэкономики,
компенсирующих   постановление  1997 г.  Таможком,
тарифах          Правительства           Минпромторг, Минюст,
Государственный комитет
по ценовой и
антимонопольной политике"
изложить в следующей редакции:
"Об антидемпинге проект Закона, май      Минэкономторг,
постановление  1997 г.  Гостаможком, Минюст"
Правительства
"О субсидиях и   проект Закона, июль     Минэкономторг,
компенсационных  постановление  1997 г.  Гостаможком,
мерах            Правительства           Минюст".
2. В Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 1997 год, утвержденном постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 января 1997 г. N 14  P970014_   "О плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 1997 год":
строки, порядковый номер 29, исключить;
дополнить строками, порядковые номера 42а, 52а, следующего содержания:
"42а Об антидемпинге  Минэкономторг,    апрель  май  июнь
Гостаможком,
Минюст
_______________
Отдел координации
подготовки
правительственных
решений
52а О субсидиях и    Минэкономторг,    июнь    июль август
компенсационных  Гостаможком,
мерах            Минюст
_________________
Отдел координации
подготовки
правительственных
решений".
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 13 желтоқсандағы N 1533 және 1997 жылғы 7 қаңтардағы N 14 қаулыларына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 7 мамыр N 804 Қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005 жылғы 9 ақпандағы N 124 қаулысымен (P050124)
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер мен толықтыру енгiзiлсiн:
1. "1997 жылға арналған реформаларды тереңдету жөнiндегi Қазақстан Республикасы Үкiметi шараларының кең ауқымды жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 13 желтоқсандағы N 1533 қаулысының қосымшасына:
"Реформаларды заңдық қамтамасыз ету" VII бөлiмiндегi, реттiк нөмiрi 111:
"Демпинг және орны      Заң жобасы,   наурыз   Экономминi,
толтырылатын            Үкiмет        1997 ж.  Кеденком,
тарифтер туралы         қаулысы             Өнеркәсiпсаудминi,
Әдiлетминi,
Баға және
монополияға қарсы
саясат жөнiндегi
мемлекеттiк
комитет"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Антидемпинг туралы     Заң жобасы,   мамыр   Экономсаудаминi,
Үкiмет        1997 ж.  Мемкеденкомы,
қаулысы                Әдiлетминi".
"Субсидиялар және       Заң жобасы,   шiлде    Экономсаудминi,
орны толтырылатын       Үкiмет        1997 ж.  Мемкеденкомы,
шаралар туралы          қаулысы                Әдiлетминi"
2. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылға арналған заң жобасы жұмыстарының жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 7 қаңтардағы N 14  қаулысымен  бекiтiлген, Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылға арналған заң жобасы жұмыстарының жоспарына:
реттiк нөмiрi 29 жол алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрi 42 а, 52 а жолдармен толықтырылсын:
"42 а Антидепинг        Экономсаудаминi,   сәуiр мамыр  маусым
туралы                  Мемкеденкомы,
Әдiлетминi
________________
Үкiмет шешiмдерiн
әзiрлеудi
үйлестiру бөлiмi
52 а Субсидиялар        Экономсаудаминi,   маусым шiлде  тамыз
және орны толтырылатын  Мемкеденкомы,
шаралар туралы          Әдiлетминi
_________________
Үкiмет шешiмдерiн
әзiрлеудi
үйлестiру бөлiмi
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi