О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 января 1997 г. N 14
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 мая 1997 г. N 827. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 9 февраля 2005 г. N 124 (P050124)
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан от 6 марта 1997 г. N 3399 U973399_  "О внесении дополнений и изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 13 декабря 1995 г. N 2680 "О Программе действий Правительства Республики Казахстан по углублению реформ на 1996 - 1998 годы" Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести в План законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 1997 год, утвержденный постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 января 1997 г. N 14  P970014_   "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 1997 год", следующие дополнения;
строку, порядковый номер 41, в графе "Наименование законопроекта" дополнить словами "новая редакция";
дополнить строками, порядковый номер 59а, следующего содержания:
"59а О внесении изменений Минзнерго и      сентябрь октябрь ноябрь
и дополнений в некоторые  природных
законодательные акты      ресурсов,
Республики Казахстан      Минэкономторг,
(по вопросу               Минюст
энергосбережения)         _________________
Отдел координации
подготовки
правительственных
решений ".
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 7 қаңтардағы N 14 қаулысына толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 13 мамыр N 827 Қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005 жылғы 9 ақпандағы N 124 қаулысымен (P050124)
"1996-1998 жылдарға арналған реформаларды тереңдету жөнiндегi iс-қимыл бағдарламасы туралы" "Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 13 желтоқсандағы N 2680 Жарлығына толықтырулар мен өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1997 жылғы 6 наурыздағы N 3399  Жарлығына  сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылға арналған Заң жобасы жұмыстарының жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 7 қаңтардағы N 14 қаулысымен бекiтiлген, Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылға арналған Заң жобасы жұмыстарының жоспарына мынадай толықтырулар енгiзiлсiн:
реттiк нөмiрi 41, "Заң жобасының атауы" бағанындағы жол "жаңа редакциясы" деген сөзбен толықтырылсын;
реттiк нөмiрi 59 а мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"59 а Қазақстан           Энергетика және          қыркүйек
Республикасының кейбiр    табиғи ресурсминi,       қазан
заң актiлерiне            Экономсаудаминi,         қараша
өзгерiстер мен            Әдiлетминi
толықтырулар енгiзу       __________________
туралы (энергия үнемдеу   Үкiмет шешiмдерiн
мәселесi жөнiнде)         әзiрлеудi үйлестiру
бөлiмi
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi