О дополнительных мерах по обеспечению сборов средств в Пенсионный фонд Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 мая 1997 г. N 840. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 21 июля 2001 г. N 985 ~P010985.
В целях обеспечения своевременности и полноты поступления средств страховых взносов в Пенсионный фонд Республики Казахстан Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Увеличить штатную численность Министерства финансов Республики Казахстан для местных органов налоговой службы на 805 единиц согласно приложению в пределах ассигнований, предусмотренных в республиканском бюджете на 1997 год на содержание государственных органов.
2. Органам налоговой службы Министерства финансов Республики Казахстан оказывать всемерное содействие в осуществлении контроля за своевременностью и полнотой отчислений страховых взносов и других отчислений, формирующих Пенсионный фонд Республики Казахстан.

Қазақстан Республикасының зейнетақы қорына қаражат жинауды қамтамасыз ету жөнiндегi қосымша шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1997 жылғы 16 мамыр N 840. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2001.07.21. N 985 қаулысымен
Қазақстан Республикасының зейнетақы қорына сақтандыру жарнасының қаражаты түсуiнiң уақтылығы мен толықтығын қамтамасыз ету мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң жергiлiктi салық қызметi органдары үшiн 1997 жылға арналған республикалық бюджетте мемлекеттiк органдарды ұстауға көзделген қаржының шегiнде, қосымшаға сәйкес штаттық саны 805 бiрлiкке көбейтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң салық қызметi органдары сақтандыру жарналары мен Қазақстан Республикасының зейнетақы қорын құратын басқа аударымдардың уақтылығына және толықтығына бақылау жасауды жүзеге асыруға жан-жақты жәрдем көрсетсiн.

3. Акимам областей и г. Алматы:
принять необходимые меры, обеспечивающие своевременное и полное поступление страховых взносов в Пенсионный фонд Республики Казахстан по каждому плательщику;
в течение II квартала 1997 года выровнять сроки выплаты пенсий пенсионерам вне зависимости от места проживания и административно-территориальной единицы.
4. За нарушения порядка отчислений страховых взносов в Пенсионный фонд Республики Казахстан плательщики несут ответственность в установленном законодательством порядке.

3. Облыстар мен Алматы қаласының әкiмдерi:
Қазақстан Республикасының зейнетақы қорына сақтандыру жарналарының әрбiр төлеушi бойынша уақтылы және толық түсуiн қамтамасыз ететiн қажеттi шаралар қабылдасын;
1997 жылдың II тоқсанының iшiнде тұратын жерiне және әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiгiне қарамастан зейнеткерлерге зейнетақы төлеу мерзiмдерiн теңестiрсiн.
4. Төлеушiлер Қазақстан Республикасының зейнетақы қорына сақтандыру жарналарын аудару тәртiбiн бұзғаны үшiн заңдарда белгiленген тәртiппен жауапты болады.

5. Министерству труда и социальной защиты населения и Налоговому комитету Министерства финансов Республики Казахстан:
совместно с Министерством юстиции Республики Казахстан в месячный срок представить в Правительство Республики Казахстан предложения по внесению соответствующих изменений и дополнений в действующее законодательство Республики Казахстан;
ежеквартально проводить балансовые комиссии по итогам финансовых отчетов об исполнении бюджета Пенсионного фонда Республики Казахстан на 1997 год, при необходимости вносить изменения в областные бюджеты Пенсионного фонда Республики Казахстан.

5. Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi мен Қаржы министрлiгiнiң салық комитетi:
Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiмен бiрлесiп бiр ай мерзiм iшiнде Қазақстан Республикасының қолданылып жүрген заңдарына тиiстi өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу жөнiнде Қазақстан Республикасының Үкiметiне ұсыныс енгiзсiн;
тоқсан сайын 1997 жылға арналған Қазақстан Республикасының зейнетақы қоры бюджетiнiң орындалуы туралы қаржылық есеп берулердiң қорытындысы бойынша баланстық комиссиялар жүргiзсiн, қажет болған жағдайда Қазақстан Республикасы Зейнетақы қорының облыстық бюджеттерiне өзгерiс енгiзсiн.

6. Министерству труда и социальной защиты населения Республики Казахстан:
передать органам налоговой службы Министерства финансов Республики Казахстан необходимую информационную базу, материалы и документы по учету плательщиков и поступлений средств в Пенсионный фонд Республики Казахстан по состоянию на 1 апреля 1997 года;
принять иные необходимые меры по исполнению настоящего постановления.
7. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от
31 декабря 1996 г. N 1742
P961742_
"О типовой структуре аппарата
акимов областей и города Алматы, перечне их самостоятельных
исполнительных органов, лимитах общей численности работников,
количества служебных легковых автомобилей, фонда оплаты труда и
расходов на служебные командировки" следующее изменение:
в приложении 3 к указанному постановлению:
в графах "Другие отделы и управления области" и "Всего по

6. Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi:
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң салық қызметi органдарына 1997 жылғы 1 сәуiрдегi жағдай бойынша салық төлеушiлердiң есебi мен Қазақстан Республикасының зейнетақы қорына қаржының түсуi жөнiндегi қажеттi ақпараттық базаны, материалдар мен құжаттарды берсiн.
- осы қаулыны атқару жөнiнде өзге де қажеттi шаралар қабылдасын.
7. "Облыстар мен Алматы қаласы әкiмдерi аппаратының үлгiлiк
құрамы, олардың дербес атқарушы органдарының тiзбесi,
қызметкерлерiнiң жалпы санының лимиттерi, қызметтiк жеңiл
автомобильдерiнiң саны, еңбекақы қоры және қызметтiк iссапарларға
арналған шығындар туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996
жылғы 31 желтоқсандағы N 1742
P961742_
қаулысына мынадай өзгерiс
енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулының 3-қосымшасында:
"Облыстың басқа бөлiмдерi мен басқармалары" және "Облыс бойынша
барлығы" деген бағандардағы

области" цифры: "1113  2000 заменить цифрами: "1072  1959
987  2026                     948  1987
853  1842                     824  1813
585  1125                     562  1102
1331  2289                    1287  2245
1049  2161                    1007  2119
726  1404                     685  1363
1056  2021                    1017  1982
1351  2442                    1281  2372
734  1398                     711  1375
850  1971                     806  1927
1500  2823                    1450  2773
450   859                     430   839
1080  2247                    1029  2196
733  1499                     702  1468

"1113 2000                "1072 1959
987 2026                  948 1987
853 1842                  824 1813
585 1125                  562 1102
1331 2289                 1287 2245
1049 2161                 1007 2119
726 1404                  685 1363
1056 2021                 1017 1982
1351 2442                 1281 2372
734 1398                  711 1375
850 1971                  806 1927
1500 2823                 1450 2773
450 859                   430 839
1080 2247                 1029 2196
733 1499                  702 1468

940  1899                     902  1861
698  1643                     662  1607
671  1319                     644  1292
1293  2695                    1241  2643
834  1232                     769  1167
18834  36895                  18029  36090
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 16 мая 1997 г. N 840
Дополнительная штатная численность
местных органов налоговой службы
Министерства финансов Республики
Казахстан по областям
--------------------------------------------------------------------
Область                                    !   Количество
!   работников
--------------------------------------------------------------------
Акмолинская                                        41
Актюбинская                                        39
Алматинская                                        29
Атырауская                                         23
Восточно-Казахстанская                             44
Западно-Казахстанская                              39
Жамбылская                                         42
Жезказганская                                      41
Карагандинская                                     70
Кзыл-Ординская                                     23
Кокшетауская                                       44
Кустанайская                                       50
Мангистауская                                      20
Павлодарская                                       51
Северо-Казахстанская                               31
Семипалатинская                                    38
Талдыкорганская                                    36
Тургайская                                         27
Южно-Казахстанская                                 52
г. Алматы                                          65
Всего                                              805

940 1899                  902 1861
698 1643                  662 1607
671 1319                  644 1292
1293 2695                 1241 2643
834 1232                  769 1167
18834 36895" деген сандар 18029 36090" деген сандармен
ауыстырылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1997 жылғы 16 мамырдағы
N 840 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң
салық қызметi жергiлiктi органдарының облыстар
бойынша қосымша штаттық саны
___________________________________________________________
Облыс                        |  Қызметкердiң саны
____________________________________|______________________
Ақмола                                       41
Ақтөбе                                       39
Алматы                                       29
Атырау                                       23
Шығыс Қазақстан                              44
Батыс Қазақстан                              39
Жамбыл                                       42
Жезқазған                                    41
Қарағанды                                    70
Қызылорда                                    23
Көкшетау                                     44
Қостанай                                     50
Маңғыстау                                    20
Павлодар                                     51
Солтүстiк Қазақстан                          31
Семей                                        38
Талдықорған                                  36
Торғай                                       27
Оңтүстiк Қазақстан                           52
Алматы қаласы                                65
Барлығы                                     805