О ходе переговоров с Китайской Народной Республикой по пограничным вопросам
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 июня 1997 года N 944
Текст постановления не приводится, так как нормативные акты с грифом "Опубликованию не подлежит" не подлежат введению в Базу данных.

Қытай Халық Республикасымен шекара мәселелерi жөнiндегi келiссөздердiң барысы туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1997 жылғы 10 маусымдағы N 944
Жариялауға жатпайды
Ескерту. Қаулы мәтіні берілмеген себебі "Жариялауға жатпайды"
белгісімен келіп түскен нормативтік актілер Деректер
Базасына енгізілуге жатпайды.