Отдельные вопросы Государственного комитета Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 июня 1997 г. N 978
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Разрешить Государственному комитету Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям иметь двух заместителей Председателя, в том числе одного первого.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөнiндегi мемлекеттiк комитетiнiң жекелеген мәселелерi
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1997 жылғы 16 маусымдағы N 978
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөнiндегi мемлекеттiк комитетiне Төрағалық екi, соның iшiнде бiр бiрiншi орынбасарын ұстауға рұқсат етiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi