О внесении дополнения и изменения в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 28 июля 1995 г. N 1035
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 июня 1997 года № 994. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 12 августа 2000 года № 1253.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 12.08.2000 № 1253.
В целях дальнейшей либерализации внешней торговли и создания благоприятных условий для экспортеров, а также приведения нормативной базы внешней торговли в соответствие с действующими международными нормами и правилами Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 28 июля 1995 г. N 1035 P951035_ "Об утверждении Перечня биржевых товаров" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 26, ст. 302) следующие дополнение и изменение:
дополнить пунктами 7 и 8 следующего содержания:
"7. Установить, что все юридические и физические лица Республики Казахстан (за исключением государственных предприятий) с 1 июля 1997 года имеют право осуществлять экспорт биржевых товаров, утвержденных постановлением Кабинета Министров Республики Казахстан от 28 июля 1995 г. N 1035, без обязательного представления свидетельства о заключении биржевой сделки.
8. Государственному таможенному комитету Республики Казахстан разрешить вывоз биржевых товаров без предоставления свидетельства о заключении биржевой сделки всем юридическим и физическим лицам Республики Казахстан (за исключением государственных предприятий 1 июля 1997 года";
пункты 7, 8 считать соответственно пунктами 9, 10.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 28 шiлдедегi N 1035 қаулысына толықтыру мен өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1997 жылғы 19 маусым N 994. Күшi жойылды - ҚР Үкіметінiң 2000.08.12. N 1253 қаулысымен
Ескерту. Күшi жойылды – ҚР Үкіметінiң Үкіметінiң 12.08.2000. № 1253 қаулысымен.
Сыртқы сауданы одан әрi ырықтандыру және экспорттаушылар үшiн қолайлы жағдайлар жасау, сондай-ақ сыртқы сауданың нормативтiк базаларын қолданылып жүрген халықаралық нормалар мен ережелерге сәйкес келтiру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Биржалық тауарлардың тiзбесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 28 шiлдедегi N 1035 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., N 26, 302-құжат) мынадай толықтыру мен өзгерiс енгiзiлсiн:
мынадай мазмұндағы 7 және 8-тармақтармен толықтырылсын:
"7. Қазақстан Республикасының барлық заңды және жеке тұлғаларының (мемлекеттiк кәсiпорындарды қоспағанда) 1997 жылдың 1 шiлдесiнен бастап биржалық мәмiлелер жасағандығы туралы куәлiктi мiндеттi түрде ұсынбастан Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 28 шiлдедегi N 1035 қаулысымен бекiтiлген биржалық тауарларды экспорттауды жүзеге асыруға құқығы бар деп белгiленсiн.
8. Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк кеден комитетi 1997 жылдың 1 шiлдесiнен бастап Қазақстан Республикасының барлық заңды және жеке тұлғаларына (мемлекеттiк кәсiпорындарды қоспағанда) биржалық мәмiле жасағандығы туралы куәлiк ұсынбастан биржалық тауарларды әкетуге рұқсат етсiн";
7, 8-тармақтар тиiсiнше 9, 10-тармақтар болып есептелсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi