О признании утратившим силу постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 19 мая 1993 г. N 405
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 июня 1997 г. N 1018
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Признать утратившим силу постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 19 мая 1993 г. N 405 P930405_ "О Республиканской примирительной комиссии по урегулированию коллективных трудовых споров (конфликтов)" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 17, ст. 209).
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 19 мамырдағы N 405 қаулысының күшi жойылған деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1997 жылғы 25 маусымдағы N 1018
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Ұжымдық еңбек дауларын (жанжалдарын) реттеу жөнiндегi Республикалық пәтуластыру комиссиясы туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 19 мамырдағы N 405 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1993 ж., N 17, 209-құжат) күшi жойылған деп танылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi