О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан по вопросу перерасчета пенсий
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 июля 1997 г. N 1053
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Признать утратившими силу:
постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 2 апреля 1992 г. N 309 P920309_ "О порядке перерасчета ранее назначенных пенсий" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 14, ст. 236);
постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 12 июня 1992 г. N 522 "О внесении изменений в порядок перерасчета ранее назначенных пенсий" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 23, ст. 368);
пункт 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 12 июля 1996 г. N 899 P960899_ "О внесении изменения в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 2 апреля 1992 г. N 309 и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 31, ст. 282).
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң зейнетақыны қайта есептеу мәселелерi жөнiндегi кейбiр шешiмдерiнiң күшi жойылған деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1997 жылғы 3 шiлдедегi N 1053
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Бұрын тағайындалған зейнетақыны қайта есептеу тәртiбi туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1992 жылғы 2 сәуiрдегi N 309 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1992 ж., N 14, 236-бап);
"Бұрын тағайындалған зейнетақыларды қайта есептеудiң тәртiбiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1992 жылғы 12 маусымдағы N 522 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1992 ж., N 23, 368-бап);
"Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1992 жылғы 2 сәуiрдегi N 309 қаулысына өзгерiстер енгiзу және Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiнiң күшi жойылған деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 12 шiлдедегi N 899 (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1996 ж., N 31, 282-құжат) қаулысының P960899_ 1 тармағы.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi