Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 17 наурыздағы N 337 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1997 жылғы 9 шiлде N 1083. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 1999.09.21. N 1433 қаулысымен. ~P991433
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң Кеңсесi туралы"
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 17 наурыздағы N 337
P970337_
қаулысына мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
аталған қаулының қосымшасындағы:
"Премьер-министрдiң кеңесшiлерi мен көмекшiлерi тобы" деген
жолдағы "7" деген сан "8" деген санмен ауыстырылсын.
"Премьер-министр орынбасарларының кеңесшiлерi мен көмекшiлерi
тобы деген" деген жолдағы "8" деген сан "7" деген санмен ауыстырылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрiнiң
бiрiншi орынбасары

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 17 марта 1997 г. N 337
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 июля 1997 г. N 1083. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 21 сентября 1999 г. N 1433 ~P991433.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 17
марта 1997 г. N 337
P970337_
"О Канцелярии Премьер-Министра
Республики Казахстан" следующие изменения:
в приложении к указанному постановлению:
по строке "Группа советников и помощников Премьер-Министра"
цифру "7" заменить цифрой "8";
по строке "Группа советников и помощников заместителей
Премьер-Министра" цифру "8" заменить цифрой "7".
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан