О завершении приватизации акционерного общества "Санаторий "Алатау"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 июля 1997 г. N 1092
В целях завершения приватизации акционерного общества "Санаторий "Алатау" и привлечения инвестиций, направленных на совершенствование и расширение спектра лечебно-оздоровительных услуг, оказываемых населению, а также развития курортно-санаторной индустрии страны Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Департаменту управления государственным имуществом и активами Министерства финансов Республики Казахстан передать оставшийся государственный пакет акций (34,5 процента) акционерного общества "Санаторий "Алатау" Департаменту по приватизации Министерства финансов Республики Казахстан для последующей
реализации.
2. Департаменту по приватизации Министерства финансов
Республики Казахстан осуществить реализацию государственного пакета
акций акционерного общества "Санаторий "Алатау" в установленном
законодательством порядке с учетом условий контракта от 30 апреля
1997 года N 04-027-97, заключенного с покупателем при продаже 51
процента акций указанного акционерного общества.
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан

"Алатау" Санаторийi" акционерлiк қоғамын жекешелендiрудi аяқтау туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1997 жылғы 10 шiлдедегi N 1092
"Алатау" Санаторийi" акционерлiк қоғамын жекешелендiрудi аяқтау және халыққа көрсетiлген емдеу-сауықтыру қызметiнiң аясын жетiлдiру мен кеңейтуге бағытталған инвестицияларды тарту, сондай-ақ елдiң курорттық-санаторийлық индустриясын дамыту мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттiк мүлiк пен активтердi басқару департаментi "Алатау" санаторийi" акционерлiк қоғамы акцияларының қалған акцияларының мемлекеттiк пакетiн (34,5 процент) кейiн сату үшiн Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Жекешелендiру жөнiндегi департаментiне берсiн.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Жекешелендiру
жөнiндегi департаментi "Алатау" Санаторийi" акционерлiк қоғамы
акцияларының мемлекеттiк пакетiн сатуды заңда белгiленген тәртiппен
осы акционерлiк қоғам акцияларының 51 процентiн сату кезiнде сатып
алушымен 1997 жылдың 30 сәуiрiнде жасалған N 04-027-97
келiсiм-шарттың ережелерiн ескере отырып жүзеге асырады.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрiнiң
бiрiншi орынбасары