О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 1996 г. N 1533
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 июля 1997 г. N 1123
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести в приложение к постановлению Правительства Республики
Казахстан от 13 декабря 1996 г. N 1533
P961533_
"О развернутом Плане
мероприятий Правительства Республики Казахстан по углублению реформ
на 1997 год" следующее изменение:
в подразделе II.5 "Земельная реформа" строки, порядковый номер
47:
"Разработать порядок   постановление  июнь 1997 г. Госкомзем,
предоставления        Правительства               Минюст,
(передачи) права                                  Минстрой"
аренды на земельные
участки, находящиеся
в государственной
собственности
исключить.
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 13 желтоқсандағы N 1533 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1997 жылғы 17 шiлдедегi N 1123
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"1997 жылға арналған реформаларды тереңдету жөнiндегi Қазақстан
Республикасы Үкiметi шараларының кең ауқымды жоспары туралы"
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 13 желтоқсандағы N 1533
P961533_
қаулысының қосымшасына мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
"Жер реформасы" деген 11.5 бөлiмшедегi, реттiк нөмiрi 47, мына
жолдар алынып тасталсын:
"Мемлекеттiк меншiктегi         Үкiмет    1997 ж.  Мемжерком,
жер учаскелерiн жалға беру      қаулысы   маусым   Әдiлетминi,
(тапсыру) құқығы ережелерiн                        Құрылысминi"
әзiрлеу
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрiнiң
бiрiншi орынбасары