О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 июня 1996 года № 790
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 июля 1997 года № 1155. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 августа 2013 года № 796
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 05.08.2013 № 796.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 июня 1996 г. N 790 P960790_ "О Перечне республиканских государственных предприятий" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 29, ст. 256) следующее дополнение:
Перечень республиканских государственных предприятий,
утвержденный указанным постановлением, дополнить строками,
порядковый номер 47а, следующего содержания:
"47а Республиканское государственное казенное
предприятие "Государственный центр по
выплате пенсий Министерства труда и
социальной защиты населения
Республики Казахстан"                      г. Алматы".
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 25 маусымдағы N 790 қаулысына толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 24 шiлдедегi N 1155 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 5 тамыздағы № 796 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 05.08.2013 № 796 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Республикалық мемлекеттiк кәсiпорындардың тiзбесi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 25 маусымдағы N 790P960790_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1996 ж., N 29, 256-құжат) мынадай толықтыру енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Республикалық мемлекеттiк кәсiпорындардың тiзбесi реттiк нөмiрi 47а, мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"47а "Қазақстан Республикасы Еңбек және
халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгiнiң
Зейнетақы төлеу жөнiндегi мемлекеттiк
орталығы республикалық мемлекеттiк
қазыналық кәсiпорны                          Алматы қаласы"
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрiнiң
бiрiншi орынбасары