О результатах тендера по продаже государственного пакета акций открытого акционерного общества "Шымкентнефтеоргсинтез"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июля 1997 г. N 1186
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Одобрить результаты открытого тендера по продаже государственного пакета акций открытого акционерного общества "Шымкентнефтеоргсинтез".
2. Соответствующим министерствам, ведомствам Республики Казахстан, акиму Южно-Казахстанской области содействовать в оформлении права собственности открытого акционерного общества "Шымкентнефтеоргсинтез" на земельные участки в установленном законодательством порядке.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

"Шымкентнефтеоргсинтез" ашық акционерлiк қоғамы акцияларының мемлекеттiк пакетiн сату жөнiндегi тендердiң нәтижелерi туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1997 жылғы 30 шiлдедегi N 1186
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. "Шымкентнефтеоргсинтез" ашық акционерлiк қоғамы акцияларының мемлекеттiк пакетiн сату жөнiндегi тендердiң нәтижелерi мақұлдансын.
2. Қазақстан Республикасының тиiстi министрлiктерi. ведомстволары, Оңтүстiк Қазақстан облысының әкiмi заңда белгiленген тәртiппен "Шымкентнефтеоргсинтез" ашық акционерлiк қоғамының жер учаскелерiне меншiк құқығын ресiмдеуге жәрдемдессiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi