О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 1996 г. N 1533
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 июля 1997 г. N 1197. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 9 февраля 2005 г. N 124 (P050124)
В связи с передачей в имущественный найм и доверительное управление газотранспортной системы Государственной холдинговой компании "Казахгаз" и акционерного общества "Алаугаз" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 1996 г. N 1533  P961533_   "О развернутом Плане мероприятий Правительства Республики Казахстан по углублению реформ на 1997 год" следующие изменения:
в приложении к указанному постановлению:
в разделе III.3. "Нефтегазовый комплекс"
строки, порядковые номера 58 и 59, изложить в следующей редакции:
"58 Разработать          постановление  декабрь  Минэнерго-
Программу развития   Правительства  1997 г.  ресурсы,
газовой отрасли                              Минюст,
Республики                                   Минэкономторг,
Казахстан                                    Гостаможком
59 Разработать          постановление  декабрь  Минтранском,
Программу на 1998 г. Правительства  1997 г.  Минэнерго-
по расширению                                ресурсы".
использования
природного газа на
транспорте
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 13 желтоқсандағы N 1533 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1997 жылғы 31 шiлдедегi N 1197. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005 жылғы 9 ақпандағы N 124 қаулысымен
"Қазақгаз" мемлекеттiк холдинг компаниясы мен "Алаугаз" акционерлiк қоғамының газ көлiгi жүйесiнiң мүлiктiк жалға және сенiмдi басқаруға берiлуiне байланысты Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"1997 жылғы арналған реформаларды тереңдету жөнiндегi Қазақстан Республикасы Үкiметi шараларының кең ауқымды Жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 13 желтоқсандағы N 1533  қаулысына  мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
аталған қаулының қосымшасында:
мұнай-газ кешенi деген III.3-бөлiмде:
реттiк нөмiрi 58 және 59 жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"58 Қазақстан Республика.   Үкiмет    1997      Энергетика.
сының газ саласын       қаулысы   жылғы     ресурсминi,
дамыту бағдарламасын              желтоқсан Әдiлетминi,
әзiрлеу                                     Экономсауда.
минi, Мем.
кеденкомы
59 Көлiкте табиғи газды   Үкiмет    1997       Көлiккомминi,
пайдалануды кеңейту    қаулысы   жылғы      Энергетика.
жөнiндегi 1998 жылға             желтоқсан  ресурсминi".
арналған бағдарламаны
әзiрлеу
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi