О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 февраля 1997 г. N 257
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 августа 1997 г. N 1230
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 февраля 1997 г. N 257 P970257_ "О мерах по финансово-экономическому оздоровлению акционерного общества "АКПО" следующие изменения:
в пункте 1 слова "Государственному комитету Республики Казахстан по управлению государственным имуществом" заменить словами "Акционерному обществу "Агентство по реорганизации и ликвидации предприятий" (далее - Агентство)";
в пункте 2:
в абзаце первом слова "по реорганизации предприятий при Государственном комитете Республики Казахстан по управлению государственным имуществом" исключить;
в абзаце втором слово "реабилитационного" заменить словом "внешнего";
в абзацах третьем и четвертом слова "реабилитационное управление" заменить словами "внешнее управление";
в пункте 3 слова "Государственному налоговому комитету", "Министерству промышленности и торговли" заменить соответственно словами "Налоговому комитету Министерства финансов", "Министерству экономики и торговли";
в пункте 4 слова "реабилитационных процедур" заменить словом "реабилитации";
в пункте 6 слова "Государственному комитету Республики Казахстан по ценовой и антимонопольной политике" заменить словами "Министерству экономики и торговли Республики Казахстан".
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 24 ақпандағы N 257 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1997 жылғы 7 тамыздағы N 1230
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"АКПО" акционерлiк қоғамын қаржы-экономикалық сауықтыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 24 ақпандағы N 257 P970257_ қаулысына мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
1-тармақтағы "Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк мүлiктi басқару жөнiндегi мемлекеттiк комитетiне" деген сөздер "кәсiпорындарды қайта ұйымдастыру және тарату жөнiндегi агенттiк" акционерлiк қоғамына" (бұдан әрi - Агенттiк) деген сөздермен ауыстырылсын;
2-тармақтағы:
бiрiншi абзацтағы "Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк мүлiктi басқару жөнiндегi мемлекеттiк комитетi жанындағы кәсiпорындарды қайта ұйымдастыру жөнiндегi" деген сөздер алынып тасталсын;
екiншi абзацтағы "оңалтып" деген сөз "сыртқы" деген сөзбен ауыстырылсын;
үшiншi және төртiншi абзацтардағы "оңалтып басқару" деген сөздер "сыртқы басқару" деген сөздермен ауыстырылсын;
3-тармақтағы "Мемлекеттiк салық комитетi", "Өнеркәсiп және сауда министрлiгi" деген сөздер тиiсiнше "Қаржы министрлiгiнiң салық комитетi", "Экономика және сауда министрлiгi" деген сөздермен ауыстырылсын;
4-тармақтағы "оңалту рәсiмдерiнiң" деген сөздер "оңалту" деген
сөзбен ауыстырылсын;
6-тармақтағы "Қазақстан Республикасының Баға және монополияға
қарсы саясат жөнiндегi мемлекеттiк комитетi" деген сөздер "Қазақстан
Республикасының Экономика және сауда министрлiгi" деген сөздермен
ауыстырылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi