О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 августа 1997 г. N 1243. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 17 марта 2003 г. N 258
В связи с принимаемыми мерами по созданию в республике конкурентного рынка производства и реализации сжиженного газа Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
в постановлении Кабинета Министров Республики Казахстан от 19 октября 1994 г. N 1171 P941171_ "О регулировании цен на продукцию хозяйствующих субъектов - естественных монополистов" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 44, ст. 474):
в абзаце третьем пункта 1 исключить слова "газоперерабатывающих предприятий";
в постановлении Правительства Республики Казахстан от 13 мая 1996 г. N 587 P960587_ "О демонополизации жилищно-коммунального хозяйства и упорядочении расчетов за жилищно-коммунальные услуги" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 20, ст. 177):
в абзаце втором пункта 1 исключить слова "и сжиженным".
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 8 тамыздағы N 1243 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 17 наурыздағы N 258 қаулысымен.
Республикада сұйытылған газды өндiрудiң бәсекелестiк рыногын құру және сату жөнiндегi қабылданып жатқан шараларға байланысты Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
"Шаруашылық жүргiзушi субъектiлер - табиғи монополияшылардың өнiмдерiне бағаны реттеу туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 19 қазандағы N 1171 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1994 ж., N 44, 474-құжат):
1-тармақтың үшiншi абзацындағы "мұнай өңдеу кәсiпорындарын" деген сөздер алынып тасталсын;
"Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын монополиясыздандыру және тұрғын үй-коммуналдық қызмет көрсетулерi үшiн есеп айырысуды тәртiпке келтiру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 13 мамырдағы N 587 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1996 ж., N 20, 177-құжат):
1-тармақтың екiншi абзацындағы "және сұйытылған" деген сөздер алынып тасталсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi