О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 1996 г. N 1742
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 сентября 1997 г. N 1321. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 21 июля 2001 г. N 985 ~P010985.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 31
декабря 1996 г. N 1742
P961742_
"О типовой структуре аппарата акимов
областей и города Алматы, перечне их самостоятельных исполнительных
органов, лимитах общей численности работников, количества служебных
легковых автомобилей, фонда оплаты труда и расходов на служебные
командировки" следующие изменения:
в приложении 3 к указанному постановлению:
по строке "Северо-Казахстанская" цифру "66" заменить цифрой
"69";
по строке "Итого" цифру "1081" заменить цифрой "1084".
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 31 желтоқсандағы N 1742 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1997 жылғы 4 қыркүйек N 1321. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2001.07.21. N 985 қаулысымен.~P010985
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Облыстар мен Алматы қаласы өкiмдерi аппаратының үлгiлiк құрылымы, олардың дербес атқарушы органдарының тiзбесi, қызметкерлерiнiң жалпы санының лимиттерi, қызметтiк жеңiл автомобильдерiнiң саны, еңбекақы қоры және қызметтiк iссапарларға арналған шығындар туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996
жылғы 31 желтоқсандағы N 1742
P961742_
қаулысына мынадай өзгерiстер
енгiзiлсiн:
аталған қаулының 3-қосымшасындағы:
"Солтүстiк Қазақстан" деген жолдағы "66" деген сан "69" деген
санмен ауыстырылсын;
"Барлығы" деген жолдағы "1081" деген сан "1084" деген санмен
ауыстырылсын.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
бiрiншi орынбасары