О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 1996 г. N 1533 и от 7 января 1997 г. N 14
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 сентября 1997 г. N 1340. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 9 февраля 2005 г. N 124 (P050124)
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 1996 г. N 1533  P961533_   "О развернутом Плане мероприятий Правительства Республики Казахстан по углублению реформ на 1997 год":
в приложении к указанному постановлению:
в разделе VII "Законодательное обеспечение реформ", порядковый номер 111, строки:
"О государственной          проект Закона,   ноябрь    МВД, Минюст"
уголовно-исполнительной     постановление    1997 г.
системе                     Правительства
исключить.
2. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 7 января 1997 г. N 14  P970014_   "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 1997 год":
В Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 1997 год, утвержденном указанным постановлением:
строки, порядковый номер 62а, исключить.
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 13 желтоқсандағы N 1533 және 1997 жылғы 7 қаңтардағы N 14 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1997 жылғы 16 қыркүйектегi N 1340. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005 жылғы 9 ақпандағы N 124 қаулысымен
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр қаулыларына мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
1. "1997 жылға арналған реформаларды тереңдету жөнiндегi Қазақстан Республикасы Үкiметi шараларының кең ауқымды Жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 13 желтоқсандағы  N 1533  қаулысына:
аталған қаулыға қосымшада:
"Реформаларды заңдық қамтамасыз ету" деген ҮII тараудағы реттiк нөмiрi 111-жол:
"Мемлекеттiк қылмыстық-    Заң жобасы,  1997 ж.  Iшкiiсминi,
атқару жүйесi туралы       Үкiмет       қараша   Әдiлетминi"
қаулысы
алынып тасталсын.
2. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылға арналған Заң жобасы жұмыстарының Жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 7 қаңтардағы  N 14  қаулысында:
аталған қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылға арналған Заң жобасы жұмыстарының жоспарынан:
реттiк нөмiрi 62а жол алынып тасталсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi