О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 сентября 1997 г. N 1389
В связи с изменением порядка и условий финансирования и кредитования строительства в Республике Казахстан Правительство Республики Казахстан постановляет:
Признать утратившими силу:
1. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 10 сентября 1993 г. N 864 P930864_ "Об утверждении Правил финансирования и кредитования строительства" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 37, ст. 432).
2. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 2 декабря 1993 г., N 1213 "О внесении изменения в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 10 сентября 1993 г. N 864" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 47, ст. 570).
3. Пункт 3 изменений, которые вносятся в решения Правительства
Республики Казахстан, утвержденных постановлением Кабинета
Министров Республики Казахстан от 9 июня 1995 г. N 809 "О внесении
изменений и признании утратившими силу некоторых решений
Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан,
1995 г., N 20, ст. 233).
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiнiң күшi жойылған деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1997 жылғы 30 қыркүйек N 1389
Қазақстан Республикасында құрылысты қаржыландыру мен несиелеудiң тәртiбi мен шарттарының өзгеруiне байланысты Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
Мыналардың күшi жойылған деп танылсын:
1. "Құрылысты қаржыландыру мен кредиттеудiң Ережелерiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 10 қыркүйектегi N 864 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1993 ж., N 37, 432-құжат).
2. "Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 10 қыркүйектегi N 864 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 2 желтоқсандағы N 1213 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1993 ж., N 47, 570-құжат).
3. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр қаулыларына өзгерiстер енгiзу және кейбiр қаулыларының күшi жойылған деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 9 маусымдағы N 809 қаулысымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң шешiмдерiне енгiзiлетiн өзгерiстердiң 3-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., N 20, 233-құжат).
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
мiндетiн атқарушы