О Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 октября 1997 г. N 1449. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 20 мая 1999 г. N 592 ~P990592.
В соответствии с  Указом  Президента Республики Казахстан от 10 октября 1997 г. N 3655 "О мерах по дальнейшему повышению эффективности государственного управления в Республике Казахстан" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемую структуру и штатную численность Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан.
2. Признать утратившими силу пункты 1,2 и 3  постановления  Правительства Республики Казахстан от 17 марта 1997 года N 337 "О Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 20 октября 1997 г. N 1449
СТРУКТУРА И ШТАТНАЯ ЧИСЛЕННОСТЬ
КАНЦЕЛЯРИИ ПРЕМЬЕР-МИНИСТРА РЕСПУБЛИКИ КАЗАХСТАН<*>
Сноска. Внесены изменения - постановлениями Правительства РК от 26 декабря 1997 г. N 1837   P971837_  ; от 9 марта 1998 г. N 185   P980185_  ; от 30 июня 1998 г. N 612   Р980612_  ; от 4 ноября 1998 г. N 1125.
Руководство
Секретариат Премьер-Министра
Отдел правовой экспертизы
Представительство Правительства в Парламенте
Отдел документационного обеспечения
Пресс-служба Премьер-Министра Республики Казахстан
Отдел по связям с СНГ
Отдел финансово-экономической экспертизы
Отдел информации и анализа
Отдел организации, контроля и безопасности
Отдел внешнеэкономических связей и протокола
Всего -  252

Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң Кеңсесi туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1997 жылғы 20 қазан N 1449. Күші жойылды - ҚРҮ-нің 1999.05.20. N 592 қаулысымен.
ЕСКЕРТУ. Қаулы күшін жойды - ҚРҮ-нің 1999.05.20. N 592 қаулысымен.  P990592_
"Қазақстан Республикасында мемлекеттiк басқарудың пәрмендiлiгiн одан әрi арттыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1997 жылғы 10 қазандағы N 3655 Жарлығына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қоса берiлiп отырған Қазақстан Республикасының Премьер-Министрi Кеңсесiнiң құрылымы мен штаттық саны бекiтiлсiн.
2. "Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң Кеңсесi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 17 наурыздағы N 337 қаулысының 1, 2 және 3-тармақтарының күшi жойылған деп танылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1997 жылғы 20 қазандағы
N 1449 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасының Премьер-Министрi Кеңсесiнiң
құрылымы мен штаттық саны
Басшылық
Премьер-Министрдiң хатшылығы
Құқықтық сараптама бөлiмi
<*>
<*>
Үкiметтiң Парламенттегi өкiлдiгi
<*>
Құжаттамалық қамтамасыз ету бөлiмi
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң Баспасөз қызметi
ТМД-мен байланыстар жөнiндегi бөлiм <*>
Қаржы-экономикалық сараптау бөлiмi<*>
Ақпарат және талдау бөлiмi<*>
Ұйымдастыру, бақылау және қауіпсіздік бөлiмi<*>
Сыртқы экономикалық байланыстар және протокол бөлiмi<*>
БАРЛЫҒЫ 252<*>
ЕСКЕРТУ. Қосымша өзгердi - ҚРҮ-нiң 1997.12.26. N 1837
қаулысымен.   P971837_
ЕСКЕРТУ. Қосымша толықтырылды - ҚРҮ-нiң 1998.03.09. N 185 қаулысымен.   P980185_
ЕСКЕРТУ. Қосымша өзгертiлдi және толықтырылды - ҚРҮ-нiң 1998.06.30. N 612 қаулысымен.   P980612_
ЕСКЕРТУ. Қосымша өзгердi - ҚРҮ-нiң 1998.11.04. N 1125 қаулысымен.