Об утверждении лимитов добычи сайгака, пушных зверей и пернатой дичи в Республике Казахстан на сезон охоты 1997 года
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 октября 1997 г. N 1454
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 21 октября 1993 г. N 2463 Z933300_ "Об охране, воспроизводстве и использовании животного мира" (Ведомости Верховного Совета Республики Казахстан, 1993 г., N 18, ст. 439) Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Утвердить лимиты добычи сайгака, пушных зверей и пернатой дичи в Республике Казахстан на сезон охоты 1997 года согласно приложениям 1, 2 и 3.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 24 октября 1997 г. N 1454
ЧИСЛЕННОСТЬ И ЛИМИТ ДОБЫЧИ
САЙГАКА НА СЕЗОН ОХОТЫ 1997 ГОДА
(особей)
--------------------------------------------------------------------
Популяция       !     Численность    !    Лимит добычи
--------------------------------------------------------------------
Бетпакдалинская                 248000                20000
Уральская                       250000                20000
Устюртская                      252000                10000
--------------------------------------------------------------------
ИТОГО                           750000                50000
Приложение 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 24 октября 1997 г. N 1454
ЧИСЛЕННОСТЬ И ЛИМИТ ДОБЫЧИ
ПУШНЫХ ЗВЕРЕЙ НА СЕЗОН ОХОТЫ 1997 ГОДА
(особей)
--------------------------------------------------------------------
!    Ондатра    !     Бобр       !      Соболь
!               !                !
Наименование   !--------------------------------------------------
областей       !числен-!лимит  !числен-! лимит  !числен- !лимит
!ность  !добычи !ность  !добычи  !ность   !добычи
--------------------------------------------------------------------
Алматинская       30620   13300
Акмолинская       10580    1000
Атырауская        41000    8000
Восточно-
Казахстанская     19180     500                     2100    480
Жамбылская        18820    6050
Западно-
Казахстанская       120           1200     120
Карагандинская     9800    2550
Костанайская      15950    2400
Павлодарская       4550
Северо-
Казахстанская     25680    8320
Южно-

Қазақстан Республикасында 1997 жылдың аң аулау маусымына арналған киiктi, мамық жүндi аңдар мен жабайы құстарды аулау лимиттерiн бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1997 жылғы 24 қазандағы N 1454
"Жануарлар дүниесiн қорғау, ұдайы өндiру және пайдалану туралы"
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 21 қазандағы N 2463 Заңына
сәйкес (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң жаршысы, 1993 ж., N
18, 439-құжат) Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасында 1997
жылдың аң аулау маусымына арналған киiктi, мамық жүндi аңдар мен
жабайы құстарды аулау лимиттерi бекiтiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1997 жылғы 24 қазандағы
N 1454 қаулысына
1-қосымша
1997 жылдың аулау маусымына арналған
киiктiң саны мен оны аулаудың лимитi
(саны)
_______________________________________________________________
Өсiрiлiп-таралуы        |Саны               |Аулау лимитi
________________________|___________________|__________________
Бетпақдала              |     248 000       |   20 000
________________________|___________________|__________________
Орал                    |     250 000       |   20 000
________________________|___________________|__________________
Үстiрт                  |     252 000       |   10 000
________________________|___________________|__________________
Барлығы:                      750 000           50 000
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1997 жылғы 24 қазандағы
N 1454 қаулысына
2-қосымша
1997 жылдың аулау маусымына арналған
мамық жүндi аңдардың саны және оны аулау лимитi
(саны)
_______________________________________________________________
|     Ондатр     |  Құндыз    |    Бұлғын
Облыстардың    |________________|____________|_____________
атауы        |  саны  |  аулау| саны|аулау |саны | аулау
|        | лимитi|     |лимитi|     | лимитi
___________________|________|_______|_____|______|_____|_______
|        |       |     |      |     |
Алматы             | 30620  | 13300 |     |      |     |
Ақмола             | 10580  |  1000 |     |      |     |
Атырау             | 41000  |  8000 |     |      |     |
Шығыс Қазақстан    | 19180  |   500 |     |      | 2100| 480
Жамбыл             | 18820  |  6050 |     |      |     |
Батыс Қазақстан    |   120  |       | 1200|  120 |     |
Қарағанды          |  9800  |  2550 |     |      |     |
Қостанай           | 15950  |  2400 |     |      |     |
Павлодар           |  4550  |       |     |      |     |
Солтүстiк Қазақстан| 25680  |  8320 |     |      |     |

Казахстанская      1300     650
ИТОГО            177600   42770   1200     120      2100    480
Приложение 3
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 24 октября 1997 г. N 1454
ЧИСЛЕННОСТЬ И ЛИМИТ ДОБЫЧИ
ПЕРНАТОЙ ДИЧИ НА СЕЗОН ОХОТЫ 1997 ГОДА
(особей)
--------------------------------------------------------------------
!       Глухарь       !        Фазан
Наименование      !---------------------!----------------------
областей          !числен-  !   лимит   !  числен-  !  лимит
!ность    !  добычи   !  ность    !  добычи
--------------------------------------------------------------------
Алматинская                                     49180       6470
Восточно-Казахстанская   2600        520
Жамбылская                                      25540       6385
Кызылординская                                  13860       2200
Северо-Казахстанская      885         27
Южно-Казахстанская                              19520        950
ИТОГО                    3485        547       108100      16005

Оңтүстiк Қазақстан |  1300  |   650 |     |      |     |
___________________|________|_______|_____|______|_____|_______
Барлығы:            177600    42770   1200   120   2100  480
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1997 жылғы 24 қазандағы
N 1454 қаулысына
3-қосымша
1997 жылдың аулау маусымына арналған
жабайы құстардың саны және оны аулау лимитi
(саны)
_______________________________________________________________
|     Саңырау құр       |   Қырғауыл
Облыстардың   |_______________________|__________________
атауы     |    саны   |   аулау   | саны   |  аулау
|           |   лимитi  |        |  лимитi
____________________|___________|___________|________|_________
|           |           |        |
Алматы              |           |           |  49180 |  6470
Шығыс Қазақстан     |    2600   |    520    |        |
Жамбыл              |           |           |  25540 |  6385
Қызылорда           |           |           |  13860 |  2200
Солтүстiк Қазақстан |     885   |     27    |        |
Оңтүстiк Қазақстан  |           |           |  19520 |   950
____________________|___________|___________|________|_________
Барлығы:                 3485        547      108101   16005