О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 января 1997 г. N 14
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 октября 1997 г. N 1468
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Внести в План законодательных работ Правительства Республики Казахстан на 1997 год, утвержденный постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 января 1997 г. N 14 P970014_ "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 1997 год" следующее изменение:
строки, порядковый номер 59б, исключить.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 7 қаңтардағы N 14 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1997 жылғы 30 қазандағы N 1468
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылға арналған заң жобасы жұмыстарының жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 7 қаңтардағы N 14 P970014_ қаулысымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылға арналған заң жобасы жұмыстарының жоспарына мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
реттiк нөмiрi 59б жолдар алынып тасталсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi