О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 1996 г. N 1533
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 ноября 1997 г. N 1548. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 9 февраля 2005 г. N 124 (P050124)
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 1996 г. N 1533  P961533_   "О развернутом Плане мероприятий Правительства Республики Казахстан по углублению реформ на 1997 год" следующее изменение:
в приложении к указанному постановлению:
в подразделе V.2 "Региональная политика" строки, порядковый номер 94:
"94 Разработать модель     Проект Указа   сентябрь  Минюст,
дальнейшего правового      Президента     1997 г.   заинтересованные
развития страны,                                    министерства и
основанную на Конституции,                          госкомитеты
учитывающую внутренние
особенности страны и мировую
практику государственного
правового регулирования.
Предусмотреть реализацию
общих закономерностей
функционирования
государственно-правовых
структур и механизмов                                            "
исключить.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 13 желтоқсандағы N 1533 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1997 жылғы 12 қарашадағы N 1548. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005 жылғы 9 ақпандағы N 124 қаулысымен
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"1997 жылға арналған реформаларды тереңдету жөнiндегi Қазақстан Республикасы Үкiметi шараларының кең ауқымды Жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 13 желтоқсандағы N 1533  қаулысына  мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
аталған қаулының қосымшасында:
"Аймақтық саясат" деген Ү.2-бөлiмшедегi реттiк нөмiрi 94-жолдар:
"94. Елдiң бұдан былайғы    Президент    1997    Әдiлетминi,
дамуының Конституцияға Жарлығының   жылдың  мүдделi
негiзделген, елдiң     жобасы       қыр.    министрлiктер
iшкi ерекшелiктерiн                 күйегi  мен
және мемлекеттiк                            мемкомитеттер"
құқықтық реттеудiң
әлемдiк тәжiрибесiн
есепке алатын моделiн
әзiрлеу. Мемлекеттiк-
құқықтық құрылымдар
мен тетiктердiң жұмыс
iстеуiнiң жалпы
заңдылықтарын iске
асыруды көздеу
алынып тасталсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi