О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 апреля 1997 г. N 558
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 ноября 1997 г. N 1605. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 19 марта 2003 г. N 269
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 апреля 1997 г. N 558 P970558_ "Об утверждении перечня импортируемого оборудования, сырья, материалов, запасных частей, медикаментов и товаров, используемых в сельскохозяйственном производстве, по которым налог на добавленную стоимость уплачивается в порядке, устанавливаемом Министерством финансов по согласованию с Государственным таможенным комитетом Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 16, ст. 131) следующее дополнение:
перечень импортируемого оборудования, сырья, материалов, запасных частей, медикаментов и товаров, используемых в сельскохоэяйственном производстве, по которым налог на добавленную стоимость уплачивается в порядке, устанавливаемом Министерством финансов по согласованию с Государственным таможенным комитетом Республики Казахстан, утвержденный указанным постановлением, дополнить строками, порядковые номера 265-268, следующего содержания:
"265  Препараты для травления металлических    3810 10 000
поверхностей; порошки и пасты для пайки
тугоплавким припоем или для сварки,
состоящие из металла и прочих материалов
266  Растворители и разбавители сложные       3814 00
органические, в другом месте не
поименованные; готовые составы для
удаления красок или лаков
267  Полимер для производства пластмассовых   из 3901-39l4
частей телевизоров                    (кроме 3902,
3909 10 000)
265  Комплектующие для производства           8529 90
телевизоров                                      ".
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 14 сәуiрдегi N 558 қаулысына толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 18 қарашадағы N 1605 қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2003.03.19. N 269 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Қосылған құнға салынатын салығы Қазақстан Республикасы мемлекеттiк кеден комитетiнiң келiсiмiмен Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi белгiлеген тәртiппен төленетiн, ауыл шаруашылығы өндiрiсiне пайдаланылатын импортталған жабдықтардың, шикiзаттардың, материалдардың, қосалқы бөлшектердiң, дәрi-дәрмектердiң және тауарлардың тiзбесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 14 сәуiрдегi N 558 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, N 16, 131-құжат) мынадай толықтыру енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген, Қосылған құнға салынатын салығы Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк кеден комитетiнiң келiсiмiмен Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi белгiлеген тәртiппен төленетiн, ауыл шаруашылығы өндiрiсiне пайдаланылатын импортталған жабдықтардың, шикiзаттардың, материалдардың, қосалқы бөлшектердiң, дәрi-дәрмектердiң және тауарлардың тiзбесi реттiк нөмiрлерi 265-268, мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"265 Металдардың бетiн өңдеуге арналған            3810 10 000
препараттар: бояу балқитын ұстатқышпен
дәнекерлеуге арналған немесе металдан
тұратын және басқа да материалдарды
дәнекерлеуге арналған ұнтақтар мен
пасталар
266 Күрделi органикалық, басқа жерде              3814 00
аталмаған езгiштер мен қосқыштар:
бояуларды немесе лактердi кетiруге
арналған дайын құрамдар
267 Теледидарлардың пластмассалық               3901-3914-тен
бөлiктерiн өндiруге арналған полимер*         (3902, 3909
10 000
қоспағанда)
268 Теледидарлар шығаруға арналған                8529 90"
жинақтаушылар
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi