О внесении изменений и дополнений в постановления Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 1996 г. N 1747 и от 30 мая 1997 г. N 907
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 ноября 1997 г. N 1644. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 27 октября 1998 г. N 1087 ~P981087.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики
Казахстан следующие изменения и дополнения:
в постановлении Правительства Республики Казахстан от 31
декабря 1996 г. N 1747
P961747_
"О ставках акцизов на подакцизные товары,
производимые в Республике Казахстан, и игорный бизнес" (САПП
Республики Казахстан, 1996 г., N 53, ст. 516):
в приложении 1 к указанному постановлению:
строки:
"Все виды спирта (кроме отпускаемого
для изготовления ликеро-водочных изделий,
крепленых напитков, крепленых соков, вина,
бальзама, лечебных и фармацевтических
препаратов, при наличии у товаропроизводителя
лицензии Республики Казахстан на право
производства указанной продукции, а также
отпускаемого государственным медицинским
учреждениям)
3,0 экю/литр"
изложить в следующей редакции:
"Все виды спирта (кроме отпускаемого для
изготовления лечебных и фармацевтических
препаратов, при наличии у товаропроизводителя
лицензии Республики Казахстан на право
производства указанной продукции, а также
отпускаемого государственным медицинским
учреждениям)
0,3 экю/литр";
строку "Коньяки 0,3 экю/литр" исключить;
по строке "Нефть сырая" в графе 2 слова "7 экю/тонну" заменить
словами "3 экю/тонну";
дополнить строкой следующего содержания:
"Электроэнергия
0,03 тенге/кВт. час";
в постановлении Правительства Республики Казахстан от 30 мая
1997 г. N 907
P970907_
"О ставках акцизов на импортируемые
подакцизные товары и нормах провоза физическими лицами через
таможенную границу Республики Казахстан подакцизных товаров, которые
не подлежат обложению акцизами" (САПП Республики Казахстан, 1997 г.,
N 23, ст. 209):
в приложении 1 к указанному постановлению:
строки:
"Из 2207,  Все виды спирта (кроме ввозимого          3,5 экю/литр
2203      для изготовления ликеро-водочных
изделий, крепленых напитков,
крепленых соков, вина, бальзама,
при наличии у товаропроизводителя
лицензии Республики Казахстан на
право производства указанной
продукции)
Крепленые напитки, крепленые соки
и бальзамы, водка, ликеро-водочные
изделия, коньяки
3,0 экю/литр"
изложить в следующей редакции:
"Из 2207,   Все виды спирта

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 31 желтоқсандағы N 1747 және 1997 жылғы 30 мамырдағы N 907 қаулыларына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1997 жылғы 24 қараша N 1644. Күшi жойылды - ҚРҮ-нiң 1998.10.27. N 1087 қаулысымен
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай
өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
"Қазақстан Республикасында өндiрiлетiн акциздеуге жататын
тауарларға және құмар ойын бизнесiне арналған акциздердiң ставкалары
туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 31
желтоқсандағы N 1747
P961747_
қаулысына (Қазақстан Республикасының
ПҮАЖ-ы, 1996 ж., N 53, 516-құжат):
көрсетiлген қаулыға 1-қосымшада:
"Спирттiң барлық түрi (тауар өндiрушiде осындай
өнiмдi шығару құқығына Қазақстан Республикасының
лицензиясы болған жағдайда ликер-арақ, күшейтiлген
сусындар, күшейтiлген шырындар, шарап, бальзам,
емдiк және фармацевтiк дәрi-дәрмектер жасауға
босатылғандарынан, сондай-ақ мемлекеттiк медици.
налық мекемелерге босатыландарынан басқа)          3,0 экю/литр"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Спирттiң барлық түрi (тауар өндiрушiде
көрсетiлген өнiмдi шығару құқығына
Қазақстан Республикасының лицензиясы
болған жағдайда емдiк және фармацевтикалық
дәрi-дәрмектердi дайындау үшiн босатылатын.
дықтарынан, сондай-ақ мемлекеттiк медициналық
мекемелерге босатылатындарынан басқа)             0,3 экю/литр"
"Коньяктар 0.3 экю/литр" деген жол алынып тасталсын;
"Өңделмеген мұнай" деген жолдағы 2-бағандағы "7 экю/тонна"
деген сөздер "3 экю/тонна" деген сөздермен толықтырылсын;
мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"Электр энергиясы                  0,03 теңге-кВт. сағат"
"Импортталатын акцизделетiн тауарларға арналған акциздердiң
ставкалары және жеке адамдардың Қазақстан Республикасының кеден
шекарасы арқылы алып өтетiн, акциз салуға жатпайтын акцизделетiн
тауарлардың нормалары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997
жылғы 30 мамырдағы N 907
P970907_
қаулысына (Қазақстан Республикасының
ПҮАЖ-ы, 1997 ж., N 23, 209-құжат):
көрсетiлген қаулыға 1-қосымшада:
"2207,  Спирттiң барлық түрлерi (тауар өндiрушiнiң
2208-   ликер-арақ бұйымдарын, күшейтiлген
ден"    сусындарды, күшейтiлген шырындарды,
шараптарды, бальзамды өндiру құқығына
Қазақстан Республикасының лицензиясы
бар болса, аталған өнiмдердi әзiрлеу
үшiн әкелiнетiндерiнен басқа)              3,5 экю/литр
Күшейтiлген сусындар, күшейтiлген
шырындар мен бальзамдар, арақ, ликер-
арақ бұйымдары, коньяктар                  3,0 экю/литр"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"2207,  Спирттiң барлық түрлерi

2208
0,3 экю/литр
Крепленые напитки, крепленые соки
и бальзамы, водка, ликеро-водочные
изделия, коньяки
1,7 экю/литр";
по строке "Из 2709 00 Нефть сырая" в графе 3 слова "7,0
экю/тонну" затенить словами "3,0 экю/тонну";
дополнить строкой следующего содержания:
"271600000   Электроэнергия                    0,03 тенге/кВт, час".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить
на Министерство финансов Республики Казахстан.
3. Настоящее постановление вводится в действие по всем видам спирта, крепленым напиткам, крепленым сокам и бальзамам, водке, ликеро-водочным изделиям, коньякам, а также нефти сырой с 1 декабря 1997 года, а по электроэнергии - с 1 января 1998 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

2208-
ден                                                0,3 экю/литр
Күшейтiлген сусындар, күшейтiлген
шырындар мен бальзамдар, арақ, ликер-
арақ бұйымдары, коньяктар                  1,7 экю/литр"
"2709 00-ден өңделмеген мұнай" деген жолдағы 3-бағандағы "7,0 экю/тонна" деген сөздер "3,0 экю/тонна" деген сөздермен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"271600000 Электр энергиясы 0,03 теңге/кВт. сағат".
2. Осы қаулының атқарылуына бақылау жасау Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгiне жүктелсiн.
3. Осы қаулы спирттiң барлық түрлерi, күшейтiлген сусындар, күшейтiлген шырындар мен бальзамдар, арақ, ликер-арақ бұйымдары, коньяктар, сондай-ақ өңделмеген мұнай бойынша 1997 жылдың 1 желтоқсанынан бастап, ал электр энергиясы бойынша - 1998 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi