О признании утратившими силу некоторых постановлений Пленума Верховного Суда Казахской ССР
Постановление Пленума Верховного Суда Республики Казахстан от 15 мая 1998 года N 6
В связи с изменением в законодательстве Пленум Верховного Суда Республики Казахстан постановляет:
Признать утратившими силу постановления Пленума Верховного Суда Казахской ССР:
1. "О некоторых вопросах судебной практики по делам о материальной
ответственности колхозников и работников совхозов за ущерб, причиненный в
процессе трудовых отношений" N 15 от 16 декабря 1983 года.
2.
P87014s_
"О некоторых вопросах применения судами Казахской ССР
законодательства, регулирующего выселение граждан из домов, подлежащих
сносу в связи с отводом земельных участков для государственных или
общественных нужд" N 14 от 18 декабря 1987 года.
Председатель Верховного Суда
Республики Казахстан
Секретарь Пленума,
судья Верховного Суда
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Цай Л.Г.)

Қазақ КСР Жоғарғы Соты Пленумының кейбір қаулыларының күшін жоюын тану туралы
Қазақстан Республикасы Жоғарғы Соты Пленумының 1998 жылғы 15 мамырдағы N 6 Қаулысы.
Заңдар жиынтығындағы өзгерістерге байланысты Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының Пленумы ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Қазақстан КСР Жоғарғы Соты Пленумының төмендегі қаулылары күшін жойды деп танылсын:
1. 1983 жылғы 16 желтоқсандағы N 15-ші:
"Еңбек қатынасы барысындағы келтірген зияны үшін колхозшылар және совхоз жұмысшыларының материалдық жауапкершілігі жөніндегі істер бойынша сот тәжірибесінің кейбір мәселелері туралы" қаулысы.
2. 1987 жылғы 18 желтоқсандағы N 14-ші:
"Мемлекеттік немесе қоғамдық мұқтаждар үшін жер учаскесін бөліп беруге байланысты бұзуға жатқызылған үйлерден азаматтарды шығаруды реттейтін заңдарды Қазақ ССР соттарының қолдануы жөніндегі кейбір мәселелері туралы" қаулысы .
Қазақстан Республикасы
Жоғарғы Сотының Төрағасы
Пленум хатшысы,
Қазақстан Республикасы
Жоғарғы Сотының судьясы