О создании Республиканского государственного предприятия "Автохозяйство ХОЗУ Парламента Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 февраля 1998 г. N 95
В целях обслуживания автотранспортом руководителей и депутатов Парламента Республики Казахстан, а также сотрудников и работников аппарата Парламента Республики Казахстан в г. Акмоле Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Создать Республиканское государственное предприятие "Автохозяйство ХОЗУ Парламента Республики Казахстан" на праве хозяйственного ведения (далее - Предприятие).
2. Определить Управление Делами Президента Республики Казахстан уполномоченным органом, осуществляющим по отношению к Предприятию функции субъекта права государственной собственности.
3. Установить, что основной задачей Предприятия является осуществление деятельности, связанной с автотранспортным обслуживанием руководителей и депутатов Парламента Республики Казахстан, а также сотрудников и работников аппарата Парламента Республики Казахстан.
4. Уполномоченному органу в месячный срок утвердить устав Предприятия и зарегистрировать Предприятие в органах юстиции.
5. Министерству юстиции Республики Казахстан после государственной регистрации Предприятия в установленном порядке подготовить и внести проект постановления в Правительство Республики Казахстан о включении Предприятия в Перечень республиканских государственных предприятий.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

"Қазақстан Республикасының Парламентi Iс Басқармасының Автошаруашылығы" республикалық мемлекеттiк кәсiпорнын құру туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1998 жылғы 11 ақпандағы N 95
Ақмола қаласындағы Қазақстан Республикасы Парламентiнiң басшылары мен депутаттарына, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Парламентi аппараттарының қызметкерлерiне автокөлiк қызметiн көрсету мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Шаруашылық жүргiзу құқығында "Қазақстан Республикасының Парламентi Iс Басқармасының Автошаруашылығы" республикалық мемлекеттiк кәсiпорны (бұдан әрi - Кәсiпорын) құрылсын.
2. Қазақстан Республикасы Президентiнiң Iс Басқармасы Кәсiпорынға қатысты мемлекеттiк меншiк құқығы субъектiсiнiң функциясын жүзеге асыратын уәкiлеттi орган болып айқындалсын.
3. Кәсiпорынның негiзгi мiндетi:
Қазақстан Республикасы Парламентiнiң басшылары мен депутаттарына, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Парламентi аппараттарының қызметкерлерiне автокөлiк қызметiн көрсетуге байланысты қызметтi жүзеге асыру болып табылады деп белгiленсiн.
4. Уәкiлеттi орган бiр ай мерзiмде Кәсiпорынның жарғысын бекiтсiн және Кәсiпорынды әдiлет органдарында тiркесiн.
5. Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгi Кәсiпорын мемлекеттiк тiркеуден өткен соң белгiленген тәртiппен Кәсiпорынды Республикалық мемлекеттiк кәсiпорындардың тiзбесiне енгiзу туралы қаулының жобасын әзiрлесiн және оны Қазақстан Республикасының Үкiметiне енгiзсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi