О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 1996 г. N 1747 и от 30 мая 1997 г. N 907
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 февраля 1998 г. N 108. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 27 октября 1998 г. N 1087 ~P981087
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
следующие изменения и дополнения:
в постановлении Правительства Республики Казахстан от 31 декабря
1996 г. N 1747
P961747_
"О ставках акцизов на подакцизные товары,
производимые в Республике Казахстан, и игорный бизнес" (САПП
Республики Казахстан, 1996 г. N 53, ст. 516):
в приложении 1 к указанному постановлению:
строки:
"Все виды спирта (кроме отпускаемого для
изготовления лечебных и фармацевтических
препаратов, при наличии у товаропроизводителя
лицензии Республики Казахстан на право
производства указанной продукции, а также
отпускаемого государственным медицинским
учреждениям)                                    0,3 экю/литр"
изложить в следующей редакции:
"Все виды спирта (кроме отпускаемого для
изготовления лечебных и фармацевтических
препаратов, при наличии у товаропроизводителя
лицензии Республики Казахстан на право
производства указанной продукции, а также
отпускаемого государственным медицинским
учреждениям)                                    3,0 экю/литр
Из всех видов спирта, отпускаемые для
изготовления ликеро-водочных изделий,
крепленых напитков, крепленых соков, вина,
бальзама, при наличии у товаропроизводителя
лицензии Республики Казахстан на право
производства указанной продукции                0,3 экю/литр";
в постановлении Правительства Республики Казахстан от 30 мая
1997 г. N 907
P970907_
"О ставках акцизов на импортируемые
подакцизные товары и нормах провоза физическими лицами через
таможенную границу Республики Казахстан подакцизных товаров, которые
не подлежат обложению акцизами" (САПП Республики Казахстан, 1997 г.,
N 23, ст. 209):
в приложении 1 к указанному постановлению:
строки:
"Из 2207,   Все виды спирта                      0,3 экю/литр
2208
Крепленые напитки, крепленые соки и
бальзамы, водка, ликеро-водочные
изделия, коньяки                     1,7 экю/литр"
изложить в следующей редакции:
"Из 2207,   Все виды спирта                      3,0 экю/литр
2208
Из всех видов спирта, ввозимые для
изготовления ликеро-водочных
изделий, крепленых напитков,
крепленых соков, вина, бальзама,
при наличии у товаропроизводителя
лицензии Республики Казахстан на
право производства указанной
продукции                            0,3 экю/литр
Крепленые напитки, крепленые соки
и бальзамы, водка, ликеро-водочные
изделия, коньяки                     1,7 экю/литр".

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 31 желтоқсандағы N 1747 және 1997 жылғы 30 мамырдағы N 907 қаулыларына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1998 жылғы 13 ақпан N 108. Күшi жойылды - ҚРҮ-нiң 1998.10.27. N 1087 қаулысымен. ~P981087
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай
өзгерiстер енгiзiлсiн:
"Қазақстан Республикасында өндiрiлген акциздеуге жататын
тауарларға және құмар ойын бизнесiне арналған акциздердiң ставкалары
туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 31 желтоқсандағы
N 1747
P961747_
қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1996 ж.,
N 53, 516-құжат):
көрсетiлген қаулыға 1-қосымшада:
"Спирттiң барлық түрi (тауар
өндiрушiде осындай өнiмдi шығару
құқығына Қазақстан Республикасының
лицензиясы болған жағдайда ликер-
арақ, күшейтiлген сусындар,
күшейтiлген шырындар, шарап,
бальзам, емдiк және фармацевтiк дәрi-
дәрмектер жасауға босатылғандарынан,
сондай-ақ мемлекеттiк медициналық
мекемелерге босатылатындарынан
басқа)                                     0,3 экю/литр"
деген жолдар мынадай редакцияда
жазылсын;
"Спирттiң барлық түрi (тауар
өндiрушiде көрсетiлген өнiмдi шығару
құқығына Қазақстан Республикасының
лицензиясы болған жағдайда емдiк
және фармацевтiк дәрi-дәрмектер
жасауға босатылғандарынан, сондай-ақ
мемлекеттiк медициналық мекемелерге
босатылатындарынан басқа)                  3,0 экю/литр"
Тауар өндiрушiде осындай өнiмдi
шығару құқығына Қазақстан
Республикасының лицензиясы болған
жағдайда ликер-арақ бұйымдары,
күшейтiлген сусындар, күшейтiлген
шырындар, шараптар, бальзамдар
жасауға босатылған спирттердiң
барлық түрлерi                             0,3 экю/литр";
"Импортталатын акциздеуге жататын тауарлардың акциздiк ставкалары
және акциздер алуға жатпайтын, акцизделетiн тауарларды Қазақстан
Республикасының кеден шекарасы арқылы жеке тұлғалардың алып өту
нормалары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 30
мамырдағы N 907
P970907_
қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы,
1997 ж., N 23, 209-құжат):
аталған қаулының 1-қосымшасында:
"2207, 2208-ден
Спирттiң барлық түрлерi                    0,3 экю/литр
күшейтiлген сусындар, күшейтiлген
шырындар мен бальзамдар, арақ,
ликер-арақ бұйымдары, коньяктар            1,7 экю-литр"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"2207, 2208-ден
Спирттiң барлық түрлерi                    0,3 экю/литр
Тауар өндiрушiде осындай өнiмдi
шығару құқығына Қазақстан
Республикасының лицензиясы
болған жағдайда ликер-арақ
бұйымдары, күшейтiлген
сусындар, күшейтiлген шырындар,
шараптар, бальзамдар жасауға
босатылған спирттердiң барлық
түрлерiнен                                 0,3 экю/литр
Күшейтiлген сусындар, күшейтiлген
шырындар және бальзамдар, арақ,
ликер-арақ бұйымдары, коньяктар            1,7 экю-литр"

2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на
Министерство финансов Республики Казахстан.
3. Настоящее постановление вступает в силу с 1 марта 1998 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

2. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау Қазақстан
Республикасының Қаржы министрлiгiне жүктелсiн.
3. Осы қаулы 1998 жылдың 1 наурызынан бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi