О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 сентября 1996 г. N 1091 и признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 3 февраля 1998 г. N 73
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 февраля 1998 г. N 120. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 2 сентября 2004 г. N 925 (P040925)
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Возобновить с 6 сентября 1996 года действие постановления Правительства Республики Казахстан от 6 сентября 1996 г. N 1091 "Вопросы Национальной акционерной компании "Казахтелеком".
2. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 сентября 1996 г. N 1091 P961091_ "Вопросы Национальной акционерной компании "Казахтелеком" следующие изменения:
абзац первый, пункты 1 и 4 исключить;
пункты 2, 3 и 5 считать соответственно пунктами 1, 2 и 3.
3. (Пункт 3 исключен - постановлением Правительства РК от 10 октября 2002 г. N 1104 P021104_ )
4. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 3 февраля 1998 г. N 73 P980073_ "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 4 июня 1997 г. N 922 и признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 6 сентября 1996 г. N 1091".
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 6 қыркүйектегi N 1091 қаулысына өзгерiстер енгiзу және Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 3 ақпандағы N 73 қаулысының күшi жойылған деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1998 жылғы 19 ақпандағы N 120. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2004.09.02. N 925 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. 1998 жылдың 6 қыркүйегiнен бастап "Қазақтелеком" ұлттық акционерлiк компаниясының мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 6 қыркүйектегi N 1091  қаулысының қолданылуы қайта басталсын.
2. "Қазақтелеком" ұлттық акционерлiк компаниясының мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасының 1996 жылғы 6 қыркүйектегi N 1091 қаулысына мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
1 және 4-тармақтардың бiрiншi абзацы алынып тасталсын;
2, 3 және 5-тармақтар тиiсiнше 1, 2 және 3-тармақтар болып есептелсiн.
3. <*>
ЕСКЕРТУ. 3-тармақ алып тасталды - ҚР Үкіметінің 2002.10.10. N 1104  қаулысымен .
4. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 4 маусымдағы N 922 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы және Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 6 қыркүйектегi N 1091 қаулысының күшi жойылған деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 3 ақпандағы N 73  қаулысының күшi жойылған деп танылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi