О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 12 ноября 1997 г. N 1551 и от 19 ноября 1997 г. N 1608
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 февраля 1998 г. N 144. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 5 марта 1999 г. N 206 ~P990206
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
в постановлении Правительства Республики Казахстан от 12 ноября 1997 г.
№ 1551
P971551_
"Вопросы реализации Указа Президента Республики Казахстан
от 10 октября 1997 г. № 3655":
в приложении 2 к указанному постановлению по строке "Минсельхоз" цифру
"210" заменить цифрой "211";
в приложении 3 к указанному постановлению по строке "Минсельхоз" цифру
"7" заменить цифрой "8";
в постановлении Правительства Республики Казахстан от 19 ноября 1997 г.
№ 1608
P971608_
"Вопросы Министерства сельского хозяйства Республики
Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., № 50, ст. 464):
в пункте 3 слово "двух" заменить словом "трех", цифру "9" заменить
цифрой "10";
в пункте 4 цифру "7" заменить цифрой "8".
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 12 қарашадағы N 1551 және 1997 жылғы 19 қарашадағы N 1608 қаулыларына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1998 жылғы 25 ақпан N 144. Күшi жойылды - ҚРҮ-нiң 1999.03.05. N 206 қаулысымен. ~P990206
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
"Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1997 жылғы 10 қазандағы N 3655 Жарлығын жүзеге асыру мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 12 қарашадағы N 1551 P971551_ қаулысында:
көрсетiлген қаулының 2-қосымшасындағы "Ауылшарминi" деген жолдағы "210" деген сан "211" деген санмен ауыстырылсын;
көрсетiлген қаулының 3 қосымшасындағы "Ауылшарминi" деген жолдағы "7" деген сан "8" деген санмен ауыстырылсын;
"Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы
19 қарашадағы N 1608
P971608_
қаулысында (Қазақстан Республикасының
ПҮАЖ-ы, 1997 ж., N 50, 464-бап):
3-тармақтағы "екi" деген сөз "үш" деген сөзбен ауыстырылсын, "9"
деген сан "10" деген санмен ауыстырылсын;
4-тармақтағы "7" деген сан "8" деген санмен ауыстырылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi