О внесении изменений в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 15 марта 1994 г. № 273
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 февраля 1998 г. № 149. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2013 года № 1482
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 31.12.2013 № 1482.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Внести в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 15
марта 1994 г. № 273
P940273_
"Вопросы Международного Казахско-Турецкого
университета им. Х.А. Ясави" следующие изменения:
ввести в состав Полномочного Совета Международного Казахско-Турецкого
университета им. Х.А. Ясави от Республики Казахстан:
Кушербаева К.Е.             - Министра образования, культуры и
здравоохранения Республики Казахстан
Арына Е.М.                  - вице-Министра образования, культуры и
здравоохранения Республики Казахстан
Зейнельгабдина А.Б.         - Председателя Комитета по внешнему
заимствованию Министерства финансов
Республики Казахстан;
вывести из указанного состава Тасмагамбетова И.Н., Кусайнова А.А.,
Рыс-Улы М.Р.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 15 наурыздағы N 273 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 26 ақпандағы N 149 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 31 желтоқсандағы № 1482 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 31.12.2013 № 1482 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Х.А.Иассауи атындағы Халықаралық Қазақ-Түрiк университетiнiң мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 15 наурыздағы N 273 P940273_ қаулысына мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
Х.А.Иассауи атындағы Халықаралық Қазақ-Түрiк университетiнiң Өкiлеттi Кеңесiнiң құрамына мыналар енгiзiлсiн:
Көшербаев Қ.Е.             - Қазақстан Республикасының
Бiлiм, мәдениет және денсаулық
сақтау министрi
Арын Е.М.                  - Қазақстан Республикасының Бiлiм,
мәдениет және денсаулық сақтау
вице-министрi
Зейнелғабдин А.Б.          - Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлiгiнiң Сырттан қарыз
алу жөнiндегi комитетiнiң
төрағасы
И.Н.Тасмағамбетов, А.А.Құсайынов, М.Р.Рыс-Ұлы көрсетiлген құрамнан шығарылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi