Об определении акционерного общества "Мангистаумунайгаз" по месту государственной регистрации единым налогоплательщиком товариществ с ограниченной ответственностью "Мунаймаш", "Нефтестрой", "Актау курылыс баскармасы", "Химремонтскважин", "Арай", "Бузачинский технологический транспорт", "Мангистауэнергомунай", "Бургышы", "Мангистау мунара", "Мангистау технологический транспорт", "Ремказтракт", "Мангистау мунай жолдары", "Шегендеу", "Жетыбай мунай курылыс", "Жетыбай технологический транспорт", "Мунайшы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 марта 1998 г. № 164
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан, имеющим силу Закона, от 24 апреля 1995 г. № 2235 Z952235_ "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Ведомости Верховного Совета Республики Казахстан, 1995 г., № 6, ст. 43) Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Определить акционерное общество "Мангистаумунайгаз" по месту государственной регистрации единым налогоплательщиком товариществ с ограниченной ответственностью "Мунаймаш", "Нефтестрой", "Актау курылыс баскармасы", "Химремонтскважин", "Арай", "Бузачинский технологический транспорт", "Мангистауэнергомунай", "Бургышы", "Мангистау мунара", "Мангистау технологический транспорт", "Ремказтракт", "Мангистау мунай жолдары", "Шегендеу", "Жетыбай мунай курылыс", "Жетыбай технологический транспорт", "Мунайшы" как предприятий, осуществляющих деятельность в едином производственном комплексе по отчету 1997 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

"Маңғыстаумұнайгаз" акционерлiк қоғамын мемлекеттiк тiркеу орны бойынша "Мұнаймаш", "Нефтестрой", "Ақтау құрылыс басқармасы", "Химремонтскважин", "Арай", "Бозашы технологиялық көлiк", "Маңғыстауэнергомұнай", "Бұрғышы", "Маңғыстау мұнара", "Маңғыстау технологиялық көлiк", "Ремқазтракт", "Маңғыстау мұнай жолдары", "Шегендеу", "Жетiбай мұнай құрылыс", "Жетiбай технологиялық көлiк", "Мұнайшы" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiктерiнiң бiрыңғай салық төлеушiсi деп белгiлеу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1998 жылғы 3 наурыздағы N 164
"Салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдер туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 24 сәуiрдегi N 2235 Z952235_ Заң күшi бар Жарлығына (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң Жаршысы, 1995 ж., N 6, 43-құжат) сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Маңғыстаумұнайгаз" акционерлiк қоғамы мемлекеттiк тiркеу орны бойынша, қызметiн бiрыңғай өндiрiстiк кешенде 1997 жылдың есебi бойынша жүзеге асыратын кәсiпорындар ретiндегi "Мұнаймаш", "Нефтестрой", "Ақтау құрылыс басқармасы", "Химремонтскважин", "Арай", "Бозашы технологиялық көлiк", "Маңғыстауэнергомұнай", "Бұрғышы", "Маңғыстау мұнара", "Маңғыстау технологиялық көлiк", "Ремқазтракт", "Маңғыстау мұнай жолдары", "Шегендеу", "Жетiбай мұнай құрылыс", "Жетiбай технологиялық көлiк", "Мұнайшы" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiктерiнiң бiрыңғай салық төлеушiсi деп белгiленсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi